طراحی حرفه ای سایت در تهران

طراحی سایت در پونک

اشتراک گذاری در
طراحی سایت در پونک

طراحی حرفه ای سایت در محله پونک تهران توسط تیم ایده پو با جدیدترین معماری ها  و بهترین برنامه نویس ها در سریعترین زمان و با پشتیبانی دائمی و عالی توسط تیم حرفه ای طراحی سایت تهران

خدمات حرفه ای طراحی سایت و برنامه نویسی در محله پونک

محله پونک در قسم شمال غرب تهران واقع شده است.دلیل نام گذاری این محله را برخی وجود پونه ها کاشت در این محل می دانند.این محله جزوء محلات پولدار نشین و مرفه شهر تهران می باشد.

موقعیت جغرافیای محله پونک در کجا قرار دارد؟

پونک در قسمت شمالی در منطقه 5 تهران،و در قسمت جنوبی در منطقه دو تهران قرار دارد. از سمت غرب  با بزرگراه ستاری قرار داردی و محله فرحزاد از قسمت شرق با این محله در تماس است.این محله براحتی به تمام وسایل حمل و نقل عمومی درارتباط می باشد.از طریق اتوبوس های بی آرتی می توان به راحتی به این محله رفت و آمد کرد.

چرا مردم محله پونک به طراحی سایت نیاز دارند؟

باتوجه به رشد تکنولوژی و استفاده روز افزون از موبایل ها و کامپیوترها، نیاز به داشن سایت برای تعامل با مشتریان بیشتر به چشم می آید،ممکن است شما خدمات و محصولات منحصر به فردی داشته باشید،بهتر است که با معرفی خودو سایت ساخت سایت گوگل این شانس را داشته باشید که تجارت خود را گسترش دهید و در پی آن درآمد بیشتری را به همراه داشته باشید.

پس بهتر است دلایلی که شما را به داشتن سایت و طراحی سایت در محله پونک ترغیب می کند را در اینجا بربشماریم،شاید بعد از خواندن این مقاله شما هم دوست داشته باشید به کسب و کار خودتان جان تازه ای دهید.با ما باشید تا راهنمای طراحی سایت را در اینجا بخوانیم

  1. طراحی فروشگاه اینترنتی به عنوان یک کاتالوگ آنلاین عمل می کند

سایتی که ظاهری غیرجذاب یا قدیمی دارد ، اولین تأثیر منفی را بر روی نام تجاری شما ایجاد خواهد کرد. مشتریان احتمالی را از بین می برد و آنها را به صفحه رقبای شما هدایت می کند. اما طراحی مناسب وب سایت به حفظ مخاطبان شما در صفحه شما کمک می کند

  1.  ساخت سایت فروشگاهی اعتماد و سازگاری برند را افزایش می دهد

 

طراحی سایت در پونک

 

طراحی وب سایت های شیک و حرفه ای باعث افزایش اعتماد می شود. از طرف دیگر طراحی وب سایت های قدیمی و غیرحرفه ای باعث می شود که کاربران به اعتبار شما شک کنند. شما همچون آدمی می شود، که فقط برای چپاول مشتریان یک سایت غیر حرفه ای را اجرا کرده است. بنابراین این نکته خیلی مهم است که اطمینان حاصل کنید مواردی که مشتریان شما کسب و کار شما را با آن مشخص می کنند در طراحی وب سایت شما منعکس شده است.

یک نکته مهم این است که،دقت کنید که سبک ها و فونت ها در تمامی صفحات سایت شما یکی باشد، چون این تفاوت مخاطبان شما را گیج خواهد کرد.پس همیشه با مشاوره رایگان با یک طراح سایت حرفه ای ، بهترین خود را به مخاطبانتان ارائه دهید.

  1. ساخت وب سایت در گوگل قابلیت استفاده از آن را افزایش می دهد.

سایت شما ممکن است به خوبی کار کند ، اما یک طراحی بد ممکن است باعث شود که بازدیدکنندگان احساس کنند که استفاده از سایت شما کمی دشوار است،چون طراحی خوب به کاربر بسیار کمک خواهد کرد. کاربران به احتمال زیاد از یک سایت با زیبایی های بصری بیشتر از یک سایت کسل کننده لذت خواهند برد .

با توجه به ماهیت پیچیده طراحی وب ، برای طراحی فروشگاه اینترنتی خود با یک آژانس طراحی حرفه ای حتما مشاوره بگیرید، دوستان ما در تیم ایده پو همواره به شما جهت رسیدن به یک خواسته شما کمک خواهند کرد.

  1. سایت حرفه ای سرعت بارگذاری وب سایت را افزایش می دهد

یک سایت خوب طراحی شده تمایل دارد به سرعت در همه دستگاه ها از جمله رایانه رومیزی ، تلفن های هوشمند و لب تاپ ها بارگیری شود. به احتمال زیاد بازدیدکنندگان مدت بیشتری در وب سایت هایی که سرعت لود بیشتری دارند، بیشتر ماندگار می شوند تا آنهایی که بارگیری آنها چند سال طول می کشد. در واقع ، یک مطالعه نشان داد که 53 درصد از کاربران تلفن همراه در صورت عدم پاسخگویی صفحات یا زمان زیادی برای بارگیری (بیش از سه ثانیه) وب سایت را ترک می کنند. همان مطالعه نشان داد که سایتهایی که به سرعت بارگیری می شوند بازدیدکنندگان را برای مدت طولانی درگیر کرده .اینکار که سرعت سایت شما بالا باشد، فقط با طراح سایت حرفه ای وردپرس و برنامه نویسی میسر می شود.

برخی از مشتریان وفادار ما

دیدگاه کاربران