طراحی حرفه ای سایت در تهران

طراحی سایت تهران

اصول طراحی وب سایت خوب در طراحی سایت تهران

چرا نیاز داریم که طراحی سایت خود را به یک شرکت طراحی سایت تهران بسپاریم؟ چه چیزی طراحی سایت را خوب و جذاب و چه چیزی آن را قدیمی به نظر می رساند.بطور کلی یک طراحی وب سایت در تهران به طور موثر باید وظیفه مورد نظر خود را همراه با انتقال پیام خاص خود و در عین حال جذب بازدیدکننده در سایت انجام دهد.این اهدافی است که با سپردن به طراحی سایت تهران می توانیم به آن برسیم. عوامل متعددی مانند ، رنگ ها ، تایپوگرافی ، تصاویر ، سادگی و عملکرد همه در طراحی وب سایت خوب نقش دارند.

هنگام ساخت وب سایت در گوگل ، عوامل کلیدی و اساسی متنوعی وجود دارد که به نحوه درک طراحی سایت کمک می کند. یک وب سایت خوب طراحی شده می تواند به ایجاد اعتماد و راهنمایی بازدیدکنندگان برای استفاده از سایت کمک کند. برای ایجاد یک تجربه کاربری عالی مستلزم این است که مطمئن شوید طراحی وب سایت شما برای استفاده (فرم و زیبایی) بهینه شده است و نحوه استفاده آسان از آن (عملکرد) برای مراجعین به وب سایت شما مهم می باشد.

پس همانطور که متوجه شدید، طراحی سایت و را اندازی آن صرف خرید و هاست و دامنه و بارگزاری یک قالب ساده نیست،شما باید رفتار مشتری که خود را شناسایی کنید، نیاز آن را بشناسید و بدانید که آنها را در سایت خود پیاده سازی کنید، همیشه طراح وب می تواند شما را بهتر برای رفع این نیاز یاری رساند.

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت تهران چه اقداماتی را برای راه اندازی سایت شما انجام می دهد؟

مرحله 1: شرکت طراحی سایت تهران ایده پو به شما کمک می کند اهداف خود را بطور واضح مشخص کنید.

برای شروع ، پروژه شما باید یک خلاصه خلاقانه داشته باشد که هدف نهایی وب سایت را مشخص کند. برای اینکار باید در ابتدای پروژه طراحی سایت خود چندین سوال از خودتان و کسب وکارتان بپرسید، بدین صورت طراح وب و طراح سایت در شرکت طراحی سایت تهران براحتی به شما برای ساخت وب سایتتان کمک خواهد نمود.

همواره بدانید که طراحی پورتال شما باید بر اساس نیازهای کاربر پیش برده شود. داشتن یک هدف ساده و روشن در تمام صفحات سایت به کاربر کمک می کند تا آنچه را که شما می خواهید به کاربر سایت ارائه دهید را براحتی درک کند.

هدف وب سایت شما چیست؟ آیا اطلاعات کاربردی مانند "چگونه راهنمایی" می کنید؟ آیا یک وب سایت سرگرمی مانند پوشش ورزشی است یا در حال فروش محصول به کاربر هستید؟ اهداف مختلفی وجود دارد که ممکن است وب سایت ها داشته باشند ، اما اهداف اصلی مشترک همه وب سایت ها وجود دارد.

 • مشتریان هدف سایت و کسب و کار شما چه کسانی هستند؟( حتما به بیزینس پلن خود مراجعه نمایید)
 • چرا کاربر و مشتری شما باید از سایت استفاده کند؟
 • هدف اصلی طراحی سایت تهران چیست - اطلاع رسانی ، فروش ، و یا شرکت در یک سمینار
 • آیا شما رقیبی دارید که سایتی قوی داشته باشد؟

مرحله 2 : طراحی ساده سایت بر اساس نیاز های شما و پاسخ به سوالات

در نظر داشته باشید وقتی با متخصصان ما در طراحی سایت تهران ایده پو درباره طراحی کلی و ظاهر گرافیکی سایت خود گفت و گو می کنید، همواره به سادگی اشاره کنید، متخصصان مانیز بر این باورند که سادگی سایت هنگام در نظر گرفتن تجربه کاربری و قابلیت استفاده از وب سایت شما بهترین راه است. برای اینکه قبل از سفارش سایت با حضور ذهن و آگاهی بیشتری بخواهید دست به اقدام بزنید، ما در ادامه راه هایی برای دستیابی به سادگی از طریق طراحی ، برای شما ذکر کرده ایم.

رنگ همانطور که می دانیم ، رنگ قدرت انتقال پیام ها و برانگیختن پاسخ های احساسی را دارد. پیدا کردن یک پالت رنگ متناسب با نام تجاری شما به شما این امکان را می دهد تا بر رفتار مشتری خود نسبت به نام تجاری خود تأثیر بگذارید. انتخاب رنگ را به کمتر از 5 رنگ محدود کنید. رنگهای مکمل بسیار خوب کار می کنند. ترکیب رنگهای دلپذیر باعث افزایش مشارکت مشتریان می شود و به کاربر احساس خوبی می دهد. ما در شرکت طراحی سایت تهران با توجه به شعار شما همیشه رنگ مخصوص به شما را می دهیم، از اینکه صفحه خود را رنگین کمانی کنید، بپرهیزید. تذکر مهم : توصیه ما 3 الی 5 رنگ برای تکمیل سایتان می باشد.

طراحی سایت در تهران

فونت ها و نوشته ها تایپوگرافی و همان شکل و نوع فونت بطور قطع نقش مهمی در وب سایت شما دارد. چرا که این نوشته ها و اندازه آنها توجه کاربرات سایت را جلب می کند. حروف تایپ باید خوانا بوده و حداکثر از 3 فونت مختلف در وب سایت استفاده کنند. تذکر مهم : پس مثل رنگ ها در فونت ها نیز تنوع ندهید.

تصویرسازی تصویر در حقیقت پیام ما به شکل تصویری و بصری است که در ارتباطات استفاده می شود. که شامل عکاسی ، تصویرسازی ، فیلم و اینفوگرافیک است. بخاطر داشته باشید، تصاویری که استفاده می کنید نشانگر، روح و پیام شرکت شما باشند. مردم این روزها حوصله خواندن دهها مقاله را ندارند ولی با تصویر سازی مناسب شما به آنها نشان دهید که چگونه از سایت شما خرید و استفاده کنند.

مرحله 3: تست کردن سرعت سایت و رونمایی

سرعت بارگیری و بارگزاری سایت بهتر است که معقول باشد، انتظار برای بارگیری وب سایت ، بازدیدکنندگان را از دست می دهد. پس ما در طراحی سایت تهران همواره سعی می کنیم که سرعت سایت را بهینه کنیم. تقریباً نیمی از بازدیدکنندگان وب انتظار دارند که سایتی در 2 ثانیه یا کمتر بارگیری شود و به طور بالقوه سایتی را که در 3 ثانیه بارگیری نشده است ترک می کنند. بهینه سازی اندازه تصاویر به بارگیری سریعتر سایت شما کمک می کند.پس سعی ما بر این عکسهای شما را بهینه کنیم و سایت شما راه اندازی کنیم. اگر سرعت سایت مانع از ارسال سریع محتوا شود ، گرافیک زیبا و محتوای قابل توجه بی فایده می شود.

مرحله تست در انواع دستگاه انجام می شود. افراد بیشتری از تلفن یا سایر دستگاه های خود برای گشتن در اینترنت و وب استفاده می کنند. سعی ما در ساخت سایت تهران در این است که طرح کنش گرا برای سایت شما استفاده کنیم. سازگاری وب. انواع مرورگرها و پلتفرم هایی که اکنون می توانید آنها را مشاهده کنید می تواند برای توسعه دهندگان چالش ایجاد کند ، اما افراد با استعداد عادت دارند که چنین عواملی را مدیریت کنند. یک سایت باید به راحتی در دستگاههای مختلف ، اندازه صفحه نمایش و مرورگرها ارائه شود. و با افزایش محبوبیت دستگاه های تلفن همراه ، وب سایت ها باید در تعداد زیادی از این نوع دستگاه ها به درستی کار کنند.

خدمات طراحی وبسایت در تهران:

شرکت نرم افزاری ایده پو با دو دهه فعالیت موفق در زمینه های برنامه نویسی و طراحی سایت آماده ارائه خدمات برای کسب و کارها و سازمان های مختلف می باشد

طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی با mvc core و ووکامرس وردپرس

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت حرفه ای و شیک برای شرکت هاو سازمان ها

طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی و رزومه کاری چهره ها و مدیران

طراحی سایت املاک
طراحی سایت املاک

طراحی سایت سایت حرفه ای برای امکلاک با امکانات کامل

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

طراحی حرفه ای سایت برای پزشکان ، بیمارستان ها و درمانگاه ها

خدمات سئو تهران
بهینه سازی سایت و سئو سایت

بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجو گر و تولید محتوا

حرفه ای ترین طراحی سایخت
طراحی و ساخت اپلیکیشن

طراحی اپلیشن های موبایل بر اساس نیاز مشتریان و کسب وکارها

سایت حرفه در تهران
ساخت نرم افزار

برنامه نویسی و سایت نرم افزارهای کاربری برای سازمان و شرکتها

برای اینکه در صفحه اول گوگل باشید کار خود را به شرکت طراحی سایت تهران بسپارید.

این روزها فقط داشتن سایت در گوگل دغدغه کسب و کارها نیست، داشتن رنک بالا در گوگل نیز به دغدغه بعدی بعد از طراحی وب سایت تهران می باشد، اصولا بیشتر کاربران اینترنت از گوگل برای جست و جو استفاده می کنند، پس بهینه سازی سایت و خدمات seo از دیگر کارهایی است که برای افزایش بازدید سایت باید انجام داد. وقتی طراحی سایت شما اصولی باشد و بهینه سازی ها عمقی باشد، مشتریان بسیاری را خواهید داشت.

طراحی حرفه سایت در تهران

برخی از خدمات سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ و شرکت طراحی سایت تهران:

خدمات حرفه ای سایت تهران
 • پیدا کردن تارگت مارکت مشتری، دنبال کردن هدف سایت و کسب رتبه در گوگل
 • بهبود رتبه سایت در گوگل بوسیله متخصص سئو با دنبال کردن آخرین تغییرات الگوریتیم های مهم گوگل
 • تحقیق کلمات کلیدی مشتری و کلمات کلیدی که توسط کاربران جست و جو می شود
 • استفاده از تحلیل گرهای قدرتمند برای انجام استراتژی سئو
 • گزارش گیری روزانه از سایت برای اینکه افراد با چه کلمه کلیدی وارد سایت شما می شوند.
 • ایجاد محتوای بهینه و بدون کپی با استفاده از کلمات کلیدی و لینک سازی اصولی داخلی سایت
 • ایجاد قسمت هایی در سایت برای افزایش رضایت کابر و ماندگاری آن در سایت
 • خرید بک لینک در سایت های معروف با کلمه کلیدی مناسب و سئو شده
 • خرید ریپورتاژ آگهی با فواصل زمانی و اصول کامل آن

هزینه و تعرفه طراحی سایت تهران

وب سایت شما مهمترین ابزار فروش و بازاریابی شماست که در اختیار دارید. طراحی سایت تهران بعنوان اولین مرکز استراتژی بازاریابی شما به حساب می آید و اولین چیزی است که مشتریان شما قبل از خرید از سایت شما می بینند و شما را بدین صورت خواهند دید.

اکنون که می دانیم از طریق خیلی از وررودها مثل محتوا،اینستاگرام و... می توانیم به فروش برسیم ،پس بهتر است طراحی سایت خود را جدی بگیریم.در این محیط ، اگر بخواهیم از رقبای خود متمایز شویم ، بهتر است طراحی سایت تهران را جزوء الویت های خود قرار دهیم. هزینه های مقرون به صرفه می باشد.

ویژگی های مهم در طراحی وب سایت حرفه ای

چگونه می توانید بفهمید که وب سایتی را که طراحی کرده اید یک سایت حرفه ای است؟ برای تکمیل و راه اندازی یک وب سایت نیاز به ترکیبی از عوامل متعدد است و ترکیبات با توجه به نیازهای خاص یک تجارت خاص بسیار متفاوت است.این ویژگی ها برای هر وب سایت کاملاً ضروری است تا نتایج استثنایی را که بازدیدکنندگان و مالکان سایت انتظار دارند ارائه دهد.ما در طراحی سایت تهران همواره برآنیم که این ویژگی های را برای ساخت وب سایت در گوگل راه اندازی کنیم.

 • محتوای وب با کیفیت
 • طراحی صفحات اصلی کاربر پسند
 • طراحی گرافیکی وب ساده و در عین حال حرفه ای
 • سرعت سریع تمام صفحه وب سایت تهران
 • بهینه سازی موتورهای جستجو
 • سازگاری و واکنش گرا با همه دستگاهها
 • طراحی از ابتدا مناسب تا تمام الگوریتم های گوگل
 • داشتن امنیت بالا
 • کاربر پسند باشد و اینکه کاربر پس از ورود در سایت گیج نشود
 • بتواند هنگام ترافیک بالا پاسخگویی همه باشد
 • در کلمات کلیدی موردنظر شما در گوگل دیده شود.
 • سبک بوده و به راحتی بارگزاری شود.
 • براحتی بتوان اطلاعات ادمین را یادگرفت.

طراحی گرافیکی صفحه اصلی (صفحه لندینگ) چقدر روی افزایش بازدید از سایت موثر است؟

طراحی گرافیکی صفحه اصلی کاربر پسند یکی از مواردی است که برای ساخت وب سایت باید مورد اهمیت قرار داد. طراحی وب سایت حرفه ای باید دارای یک صفحه اصلی کاربر پسند باشد که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد اطلاعات مورد نیاز را به سرعت پیدا کنند.و در سایت شما گیج نشوند. لینک های مهم باید به راحتی پیدا شوند... اگر محتوا در سایت زیاد باشد ، یک کادر جستجو پیشنهاد می شود تا دسترسی سریع تر به صفحات خاص در یک وب سایت سریعتر شود.

همه این نکات باعث می شود، پس از اینکه کاربر به سایت شما آمد؛نخواهد که سایت شما را بخاطر سردرگمی رها کند و به سراغ رقیب شما برود و اگر سایت رقیبی نداشته باشید، مشتریان شما بی رضایت در صفحه شما خواهند ماند.

به طور معمول ، وب سایت ها به بهترین نحو می توانند بازدیدکنندگان سایت را به مشتری تبدیل کنند ،کافی است که یک طرح جذاب داشته باشید ، اما آن را بروز و ساده نگه دارند. گوگل نمونه ای عالی از چنین سایتی است.

ترافیک سایت تهران

گرافیک سایت را بروز نگه دارید

توجه داشته باشید، پس از طراحی سایت تهران و سئو سایت تهران، سایت شما همواره در صدر نیس، ممکن است برای مدتی حتی حدود یک سال رقیب ها کنار بگذارید، ولی اینکه همیشگی نیست، برای رفع این مشکل باید همواره خود را بروز نگه دارید.

سئو گوگل در سایت تهران

مرتب توسط گوگل آنالیتیکس سایتتون را بررسی کنید

پس سایت شما پس از ساخت در گوگل نیاز به پشتیبانی شما دارد، تا هم اطلاعات آن بروز باشد و هم اینکه در میان رقبا اول باشد.برای پشتیبانی نیز شرکت ایده پو یکسال بطور رایگان از سایت شما نگهداری می کند. این از خدمات ماست.

طراحی حرفه سایت تهران

کنترل حجم تصاویر سایت

حتما هنگام بارگزاری تصاویر در سایت حجم آن را کاهش دهید و تگ alt آن توضحیات مرتبط با تصویر را بنویسید تا گوگل راحت صفحه شما را بالا بیاورد.