طراحی حرفه ای سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

اصول یک سایت حرفه ای در شرکت طراحی سایت ایده پو

ابتدا باید بدانیم که چرا نیازمند طراحی سایت به صورت حرفه ای هستیم؟ در پاسخ باید گفت که طی سال های اخیر با توسعه بیشتر اکوسیستم کارآفرینی و افزایش تعداد استارتاپ ها در سراسر ایران شاهد افزایش تعداد زیاد کسب و کارها و کارآفرینان در تهران هستیم. به همین دلیل هر ساله میلیون ها وب سایت در سراسر جهان توسط شرکت های مختلف طراحی شده و در اختیار مشتریان گذاشته می شود.

به علاوه با پیشرفت فناوری های مختلف و اهمیت زیاد خدمات طراحی سایت در کسب و کارها و مشاغل، داشتن وب سایت مناسب و حرفه ای ضرورتی برای هر شغل یا هر فرد به حساب می آید. برای برطرف کردن این نیاز، شرکت های طراحی سایت زیادی در تهران مشغول به فعالیت هستند. یکی از این شرکت ها، شرکت ایده پو می باشد که با طراحی سایت به صورت حرفه ای توانسته است نظرات زیادی را به خود جلب کند.

در ادامه به مواردی اشاره می کنیم که به شما در انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کارتان کمک خواهد کرد.

طراحی سایت در تهران

شرکت ایده پو چه اقداماتی را برای راه اندازی سایت شما انجام می دهد؟

مرحله اول :

شرکت ایده پو که هم اکنون یکی از شرکت های حرفه ای طراحی سایت در تهران است به شما کمک می کند تا بتوانید نیازها و اهداف خود را از ایجاد یک وب سایت حرفه ای به درستی شناسایی کنید. اگر سایت شما با هدف درستی طراحی نشود هرگز نمی‌توانید مشتری و مخاطب خود را بدست آورید. چرا که کاربران به محض اینکه احساس کنند نمی‌توانند خواسته و نیاز خود را در سایت شما برطرف سازند، از آن خارج می شوند.

بنابراین شناسایی درست اهداف مسئله مهمی است که تیم حرفه ای ایده پو در نحوه شناسایی آن به شما کمک خواهد کرد.

 • مشتریان شما چه کسانی هستند و چه می خواهند؟
 • دلیل استفاده مشتری از سایت شما چیست؟
 • ویژگی های سایت رقبای شما چیست؟
 • موضوع اصلی سایت شما چیست؟ (ورزشی، آموزشی، فروش محصول، پزشکی، خبری، تبلیغاتی و ...)

مرحله دوم : ظاهر سایت

نکته دیگری که بسیار حائز اهمیت است، طراحی ظاهری و نکات گرافیکی وب سایت می باشد. اکثر کاربران وقتی وارد یک وب سایت می شوند، در طول پنج ثانیه تصمیم می گیرند که در آن صفحه بمانند یا آن را ترک کنند. کاربران ترجیح می‌دهند مطالب مورد نیاز خود را از وبسایت‌هایی استخراج کنند که ظاهر آن وبسایت‌ها حس خوبی به آنان القاء می‌کند. در صورتی که ظاهر وب سایت شما جذاب باشد، بازدید کننده جذب آن می شود و سایت را ترک نمی کند.

بنابراین اگر اهمیت ظاهر سایت در طراحی وب سایت از محتوا بیشتر نباشد، کمتر نیست. با ما همراه باشید تا برخی از این نکات را بررسی کنیم.

پیدا کردن رنگ مخصوص و متناسب با نام و نوع کسب و کارتان به شما این امکان را می دهد تا بر رفتار مشتری اثر بگذارید. بهتر است در سایت تنها از 3 رنگ اصلی استفاده کنید. در گرافیک سایت نبایستی از رنگ های زننده یا شلوغ استفاده کرد. انتخاب رنگ های مناسب باعث افزایش بازدید مشتریان می شود و به آن ها احساس خوبی می دهد. ما در شرکت طراحی سایت تهران همیشه رنگ مخصوص و متناسب با کسب و کارتان را نتخاب می کنیم، از اینکه صفحه خود را رنگین کمانی کنید، بپرهیزید. تذکر مهم : توصیه ایده پو 3 الی 5 رنگ در طراحی سایت می باشد.

طراحی سایت در تهران

تجربه نشان داده اگر فونت مناسبی در طراحی سایت استفاده نشود به شدت نرخ تعامل وب سایت کاهش پیدا می کند. پس با انتخاب فونت مناسب می توانید ظاهر گرافیکی سایت خود را بهبود ببخشید. استفاده از فونت‌های مناسب و عدم استفاده از تعداد زیادی از فونت‌های نا مربوط در ظاهر سایت تاثیر بسزایی دارد. حداکثر از 3 فونت مختلف در وب سایت استفاده کنید. تذکر مهم : برخلاف رنگ ها، در فونت ها تنوع ندهید.

امروزه تصاویر به عنوان یکی از ملزومات و پایه و اساس طراحی سایت تبدیل شده اند. قالب تصاویر باعث زیباتر شدن ظاهر سایت ، انتقال راحت تر مفهوم و جذابیت محیط گرافیکی سایت می شوند. میزان حجم, کیفیت, و نوع تصاویر تاثیر قابل ملاحظه ای در استاندارد بودن و جذابیت هر چه بیشتر یک طراحی سایت دارد.

ایده پو با تجربه چند ساله در زمینه طراحی وبسایت و بهره‌گیری از متخصصین ماهر، طراحی وب سایت شما را به بهترین شکل ممکن و رعایت اصول و استانداردهای طراحی وب انجام خواهد داد.

مرحله سوم : تست کردن سرعت سایت

یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در موفقیت هر وب‌سایت، سرعت آن است. تجربه نشان داده است وب‌سایت‌هایی که با سرعت بیشتری در مرورگر کاربر ظاهر می‌شوند رتبه‌های بسیار بهتری در نتایج جستجو به دست می‌آورند؛ بازدیدکنندگان زمان بیشتری را در آن‌ها صرف می‌کنند و در مجموع، تجربه بهتری را برای کاربر رقم می‌زنند و کاربران بیشتری را جذب و حفظ می‌کنند. به همین دلیل، شرکت طراحی سایت ایده پو به کمک متخصصین خود همواره سعی می کند که سرعت سایت های طراحی شده را تا حد ممکن بهینه کند چرا که تمامی صاحبان وب سایت باید تمرکز ویژه ای بر آن داشته باشند.

مرحله تست در انواع دستگاه انجام می شود. حدود 50 درصد از کاربران از موبایل و تبلت برای مشاهده سایت ها استفاده میکنند و در صورتی که قالب سایت شما نمایش درستی در موبایل و تبلت نداشته باشد کاربران بسیاری را از دست خواهید داد. زیرا این دسته از کاربران پس از ورود به سایت شما در صورتی که نتوانند مطالب سایت شما را به راحتی مطالعه نمایند ممکن است سایت شما را بلافاصله ترک کنند و وارد سایت دیگری شوند که به درستی در دستگاه آنان نمایش داده شود. بنابراین کلیه وب سایت هایی که توسط شرکت ایده پو طراحی میشود، کاملا ریسپانسیو هستند و با تمامی نمایشگرهایی که میتوان سایت را مشاهده کرد، سازگاری دارند.

اگر میخواهید در صفحه نخست گوگل باشید، طراحی سایت خود را به شرکت ایده پو بسپارید.

این روزها فقط داشتن یک سایت دغدغه کسب و کارها نیست، بلکه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل یکی از اصلی ترین و چالش برانگیزترین دغدغه ها بوده است. با توجه به اینکه امروزه بیشتر کاربران از گوگل جهت جست و جو استفاده می کنند، قرار گرفتن در صفحه اول گوگل امری ضروری است و تنها در صورتی امکان پذیر است که از تکنیک های سئو سایت به بهترین شکل ممکن استفاده شود.

طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی با mvc core و ووکامرس وردپرس

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت حرفه ای و شیک برای شرکت هاو سازمان ها

طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی و رزومه کاری چهره ها و مدیران

طراحی سایت املاک
طراحی سایت املاک

طراحی سایت سایت حرفه ای برای امکلاک با امکانات کامل

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

طراحی حرفه ای سایت برای پزشکان ، بیمارستان ها و درمانگاه ها

خدمات سئو تهران
بهینه سازی سایت و سئو سایت

بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجو گر و تولید محتوا

حرفه ای ترین طراحی سایخت
طراحی و ساخت اپلیکیشن

طراحی اپلیشن های موبایل بر اساس نیاز مشتریان و کسب وکارها

سایت حرفه در تهران
ساخت نرم افزار

برنامه نویسی و سایت نرم افزارهای کاربری برای سازمان و شرکتها

اگر میخواهید در صفحه نخست گوگل باشید، طراحی سایت خود را به شرکت ایده پو بسپارید.

این روزها فقط داشتن یک سایت دغدغه کسب و کارها نیست، بلکه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل یکی از اصلی ترین و چالش برانگیزترین دغدغه ها بوده است. با توجه به اینکه امروزه بیشتر کاربران از گوگل جهت جست و جو استفاده می کنند، قرار گرفتن در صفحه اول گوگل امری ضروری است و تنها در صورتی امکان پذیر است که از تکنیک های سئو سایت به بهترین شکل ممکن استفاده شود.

طراحی حرفه سایت در تهران

برخی از خدمات شرکت طراحی سایت ایده پو:

خدمات حرفه ای سایت تهران
 • پیدا کردن بازار هدف مشتری، هدف سایت و کسب رتبه برتر در گوگل
 • بهبود رتبه سایت در گوگل بوسیله متخصص سئو با پیاده سازی الگوریتم های مهم گوگل
 • تحقیق کلمات کلیدی که توسط کاربران جست و جو می شود
 • به کارگیری تحلیل گرهای قدرتمند برای پیاده سازی استراتژی سئو
 • گزارش گیری روزانه به جهت تحلیل و بررسی رفتار کاربران در زمان مشاهده یک وب سایت که می‌تواند در بهبود سئوی سایت بسیار مفید باشد.
 • ایجاد محتوای بهینه با استفاده از به کارگیری اصولی کلمات کلیدی و لینک های مرتبط با سایت
 • پیاده سازی بخش هایی در سایت جهت افزایش رضایت کاربران و جذب آن ها
 • خرید بک لینک در سایت های معروف با کلمه کلیدی مناسب و سئو شده
 • خرید ریپورتاژ آگهی در فواصل زمانی و رعایت اصول کامل آن

هزینه و تعرفه طراحی سایت

وب سایت شما مهمترین ابزار فروش و بازاریابی شماست و با شروع پروژه طراحی سایت اولین چیزی که به ذهنتان می رسد قیمت پروژه است. هر شرکت بر اساس عوامل مختلفی هزینه و قیمت طراحی وب سایت های خود را اعلام می کند.

بنابراین اگر بخواهید از رقبای خود متمایز شوید، بهتر است طراحی سایت خود را به گروه متخصص ایده پو بسپارید چرا که هزینه های طراحی آن با توجه به ایجاد سایت حرفه ای و کاملا بهینه، بسیار مقرون به صرفه می باشد.

ویژگی های مهم در طراحی وب سایت حرفه ای

چگونه می توانید دریابید سایتی را که طراحی کرده اید یک سایت حرفه ای است؟ برای تکمیل و راه اندازی یک وب سایت نیازمند پیاده سازی عوامل متعددی است که این عوامل با توجه به نیازهای مختلف مشتریان، بسیار متفاوت است. این ویژگی ها برای هر وب سایت کاملاً ضروری است تا نتایج استثنایی را که بازدیدکنندگان و مالکان سایت انتظار دارند بتوان به دست آورد. ما در طراحی سایت تهران همواره سعی می کنیم که این عوامل و ویژگی ها را برای طراحی یک وب سایت کاملا حرفه ای در نظر بگیریم.

 • تولید محتوای بهینه
 • طراحی صفحات کاربر پسند
 • طراحی وب سایت با گرافیک ساده و حرفه ای
 • طراحی صفحات وب با سرعت بالا
 • بهینه سازی موتورهای جستجوگر
 • طراحی سایت واکنش گرا و سازگار با انواع دستگاهها
 • طراحی متناسب با الگوریتم های گوگل
 • داشتن امنیت بالا
 • تقویت زمان پاسخ سرور

طراحی گرافیک صفحه اصلی (صفحه لندینگ) چه میزان بر افزایش بازدید از سایت موثر است؟

طراحی گرافیک صفحه اصلی مطابق با سلیقه کاربر یکی از مواردی است که برای ساخت یک وب سایت باید مورد توجه قرار گیرد. طراحی وب سایت حرفه ای باید دارای یک صفحه اصلی کاربر پسند باشد که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد اطلاعات مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنند و در هنگام جست و جوی آن ها گیج نشوند. لینک های مهم و ضروری باید به راحتی در دسترس کاربران قرار گیرد. اگر محتوای سایت زیاد باشد، پیشنهاد می شود یک کادر جستجو در سایت قرار گیرد تا دسترسی کاربران به صفحات خاص سریعتر شود.

رعایت همه این نکات باعث می شود، پس از اینکه کاربر وارد سایت شما شد؛ آن را بخاطر سردرگمی رها نکند و به سراغ سایر سایت ها نرود .

به طور معمول، شما به بهترین نحو می توانید بازدیدکنندگان سایتتان را به مشتری تبدیل کنید. کافی است که یک طرح جذاب داشته باشید و آن را بروز و ساده نگه دارید. سایت گوگل نمونه ای عالی از چنین سایتی می باشد.

ترافیک سایت تهران

گرافیک سایت را بروز نگه دارید

توجه داشته باشید، پس از طراحی سایت و بهینه سازی سئو آن، سایت شما همواره بهترین و بالاترین نیست، ممکن است برای مدتی حتی حدود یک سال رقیب ها را کنار بگذارید، ولی این روند همیشگی نیست، برای رفع این مشکل باید همواره سایت خود را مطابق با استانداردها بروز نگه دارید.

سئو گوگل در سایت تهران

سایت خود را به طور مرتب توسط گوگل آنالیتیکس بررسی کنید

سایت شما پس از طراحی نیاز به پشتیبانی شما دارد، تا هم اطلاعات آن بروز باشد و هم در میان رقبا اول باشد. جهت پشتیبانی نیز شرکت ایده پو به مدت یکسال و به صورت رایگان از سایت شما نگهداری می کند.

طراحی حرفه سایت تهران

کنترل حجم تصاویر سایت

هنگام بارگزاری تصاویر در سایت، حتما حجم آن را کاهش دهید و در تگ alt ، توضیحات مرتبط با تصویر را بنویسید تا صفحه شما در موتور جست و جوی گوگل به راحتی یافت شود.

خدمات طراحی سایت

طراحی سایت در افسریه

طراحی سایت در افسریه و طراحی وب سایت در افسریه | ساخت سایت در گوگل در کمترین زمان ممکن |طراحی سای

طراحی سایت در گیشا

متخصصان و طراحان سایت، طراحی سایت در گیشا برای اینکه سئو سایت شما همواره بالا باشد، مطالب را

طراحی سایت غرب تهران

طراحی حرفه ای سایت در غرب تهران با جدیدترین زبان های برنامه نویسی ، وردپرس ، Dnn و... توسط تیم حر

طراحی سایت در پونک

طراحی حرفه ای سایت در محله پونک تهران توسط تیم ایده پو با جدیدترین معماری ها  و بهترین برنام

طراحی سایت در ستارخان

طراحی سایت در محله ستارخان در غرب تهران در سریعترین زمان و با پشتیبانی قوی و حرفه ای توسط شرکت نر

طراحی سایت در جمهوری

طراحی سایت در جمهوری| ساخت سایت در گوگل در کمترین زمان ممکن |طراحی سایت قوی و اختصاصی را از ما بخو

طراحی سایت در طرشت

طراحی سایت در طرشت | ساخت سایت در گوگل در کمترین زمان ممکن |طراحی سایت قوی و اختصاصی را از ما بخو

طراحی سایت در فردوسی

طراحی سایت در فردوسی  و طراحی سایت در میدان فردوسی|شرکت طراحی سایت ایده پو با بیش از ده سال

تماس با ایده پو
021 - 91 00 18 60
نظرات کاربران