طراحی حرفه ای سایت در تهران

درباره ایده پو

چندین سال و حتی چندین قرن می گذرد از روزگارانی که انسان ابزار پیشرفته ای برای برقراری ارتباط در دسترس نداشت. هر برگ از تاریخ، روایتگر بیشمار داستان از روزهایی است که یک فرد وظیفه پیام رسانی یک حکومت و یا یک شخص به دیگر سرزمین ها و اشخاص را برعهده داشت؛ تا اینکه گذر زمان دگرگونی عظیم در دنیای آدمی به وجود می آورد و عصر ارتباطات را پیش روی جهانیان قرار می دهد. عصر ارتباطات از نظر مارشال مک لوهان متفکر کانادایی داری سه ویژگی مهم است:

1 - سرعت بالای فناوری ارتباطی انفجار زمان وفضا:

در این عصر دیگر حصار های زمانی ومکانی معنی نمی دهد. اینترنت و ماهواره ها ظرف چند ثانیه پیام ها را به دورترین نقطه دنیا می رسانند. الکتریسته یک شبکه جهانی شبیه سیستم اعصاب مرکزی انسان به وجود آورده است که به ما امکان می دهد جهان را همچون کل واحد درک کنیم زیرا تجارب جهانی به یکدیگر پیوند خورده است.

۲-سیاسی شدن انسان یا افزایش شدید آگاهی سیاسی واجتماعی مردم جهان :

آثار تسریع کننده ارتباطات الکترونیکی وحمل ونقل سریع را انفجار اطلاعات می نامند . منظور از انفجار اطلاعات این است که از این طریق تمام جنبه های تجارت انسانی در یک مکان جمع می شوند و هر انسانی می تواند به طور همزمان حوادث و مناظری را که بسیار از وی دورتر هستند احساس ولمس کند . مدارهای الکترونیکی نظام های زمان و مکان را در می نوردند. پیام این گفت وگو یک تغییر تمام عیار وهمه جانبه است وبه کوته بینی در کلیه مسائل روانی اجتماعی واقتصادی وسیاسی پایان می دهد.
فوکو مایا می گوید: هیچ چیز نمی تواند همانند جمله «جایی برای همه چیز در جای خالی» واقعیت روح فناوری جدید را برساند. بازگشت مجدد به خانه اول محال است. اگر به عنصر الکترونیک بی پروا آزادی عمل داده شود به نحوی کاملا طبیعی دستخوش روند انسان گرایی جهان خوهد شد. اودر برق قابلیت از میان برداشتن زمان ومکان را می بیند و به زندگی عادی اجتماعی وصنعتی امروز بعدی افسانه ای می بخشد. رسانه های جدید قابلیت اداره و مهار همزمان مکان ها را دارند.

پیش از شروع عصر ارتباطات آگاهی های سیاسی واجتماعی مردم جهان کمتر بوده و حاکمان مستبد در شرایط نبود یا کم بودن آگاهی های سیاسی مردم به راحتی و با اقتدار گرایی تمام حکومت می کردند. اکنون با شروع عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات جهان به سمت سیاسی شدن هر چه بیشتر افزایش آگاهی های سیاسی، کاهش رژیم های اقتداگر کوچک شدن دنیا وجامعه مدنی جهانی به پیش می رود. در دنیای ما قبل عصر ارتباطات حوادث جنبه محلی و مکانی داشته اند و انسانها در یک مکان از حوادث سیاسی و اجتماعی نقاط دیگر جهان بی اطلاع بودند یا اینکه خیلی دیرتر اطلاعات به آنها می رسید . ولی امروزه اطلاعات صرفا به یک محل تعلق ندارد .بلکه به دنیا متعلق است .امروز هر حادثه ای که اتفاق می افتد فرا زمانی وفرا مکانی است و متعلق به کل دنیا است.

همه این نکات باعث می شود، پس از اینکه کاربر به سایت شما آمد؛نخواهد که سایت شما را بخاطر سردرگمی رها کند و به سراغ رقیب شما برود و اگر سایت رقیبی نداشته باشید، مشتریان شما بی رضایت در صفحه شما خواهند ماند.

به طور معمول ، وب سایت ها به بهترین نحو می توانند بازدیدکنندگان سایت را به مشتری تبدیل کنند ،کافی است که یک طرح جذاب داشته باشید ، اما آن را بروز و ساده نگه دارند. گوگل نمونه ای عالی از چنین سایتی است.

۳-رمز زدایی از انسان و جامعه در دنیای پیش از ارتباطات:

در فضاهای گنگ انسان ها گنگ و در هاله ای از رمز و ابهام قرار می گیرند ولی امروزه در دنیای ارتباطات ابهام زدایی شده و دنیا برای ما شناخته شده است و زمانی که ما از دورترین نقطه دنیا می خواهیم صحبت کنیم همان نقطه را به خانه می آوریم .دیگر مثل گذشته نیست که خرافه ها به عنوان واقعیت تجلی کنند بلکه خود واقعیت را با رسانه های الکترونیکی به خانه می آوریم . آلوین تافلر در اثر برجسته خود تحت عنوان«موج سوم» دانایی را به عنوان منبع مهم قدرت درموج سومیا عصر فرا صنعتی عنوان می کند. نکته مهم بحث او در موج سوم فن آوری های ارتباطی یا انقلاب ارتباطات و دانایی است و به خاطر قدرت فزاینده ای که در فناوری ارتباطاتی می بیند خبر از پایان اقتدار گرایی در موج سوم می دهد.

حال که در عصر ارتباطات به سر می بریم، می بایست با دنیای گسترده ارتباطی و فن آوری های نوین ارتباط هم آشنا باشیم تا بتوانیم به بهترین نحو از قابلیت های این فضای بی پایان بهره مند شویم.

ابزارهای نوین ارتباطی ترکیبی از چندین تکنولوژی شامل وسایل ارتباط جمعی، انفورماتیک و ارتباطات دور است. این مثلث فناوری، انسان ها را در ضبط، ذخیره سازی، پردازش، بازیابی، انتقال و دریافت اطلاعات در هر زمان و مکانی یاری می نماید. فناوری های نوین ارتباطی تکمیل کننده امکاناتی است که وسایل ارتباطی گذشته ارائه کرده اند. این فناوری ها، ویژگی های منحصر به فردی دارند که آنان را از وسایل ارتباطی قدیمی متمایز می سازد.

دنیای گسترده ارتباطات امروز هم دانستنی های ریز و درشت بسیار دارد. شاید یکی از واژه هایی که پیرامون فضای مجازی تاکنون بسیار شنیده اید، عنوان «شبکه» است. طراحی، پیکر‌بندی، پیاده سازی شبکه های کامپیوتری و برنامه نویسی آنها را مهندسان آی تی انجام می دهند. ایجاد امنیت در شبکه، جلوگیری از حملات برنامه‌های مخرب و ویروس‌ها به شبکه و…هم از دیگر وظایف مهم آنهاست.

خدمات آژانس طراحی سایت ایده پو

همواره در این سال ها تلاش کرده ایم بهترین ها را برای مشتریان خود رقم بزنید همیشه اعتقاد به برد برد داشته ایم و خواهیم داشت و ما این مسیر را انتخاب کرده ایم

طراحی سایت

طراحی سایت و برنامه نویسی توسط تیم نرم افزاری ایده پو با جدیدترین معماری ها

اطلاعات بیشتر
تولید محتوا

تولید محتوا

سایت بی محتوا هیچ معنایی ندارد همواره تلاش کرده ایم در کنار طراحی حرفه ای سایت تولید محتوا نیز داشته باشیم

اطلاعات بیشتر
شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی نقش زیادی در بازار دارند امروزه مردم تمایل دارند خیلی از محصولات را از طریق این بازار تهیه کنند

اطلاعات بیشتر
طراحی لوگو

طراحی

طراحی لوگو و ست اداری توسط تیم طراحی خلاق و حرفه ای شرکت نرم افزاری ایده پو

اطلاعات بیشتر
تولید محتوا

عکاسی

عکاسی حرفه ای محصولات با جدیدترین تکنولوژی ها و جلوه های ویژه عکاسی توسط تیم عکاسی ایده پو

اطلاعات بیشتر
تولید محتوا

بهینه سازی سئو

برای کسب بازار هدف باید وب سایت شما در موتورهای جستجوگر رنک خوبی داشته باشد بهینه سازی سئو یک الزام است

اطلاعات بیشتر
image
image
image
image
image

پرسش های متداول طراحی سایت

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incidiunt labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.

  • برای شروع کار نیاز هست حداقل 30 % هزینه پرداخت گردد تا هاست و دامنه سایت تهیه گردد و بعد از انجام کار 70 درصد مبلغ بعد از تایید سایت توسط کارفرما پرداخت می گردد
  • تیم نرم افزاری ایده پو قبل برنامه نویسی سایت یک دمو در نرم افزار Adobe Xd یا فیگما طراحی نموده و در اختیار مشتری قرار می دهد و بعد از تایید طرح تیم ما شروع به اجرای آن می نماید.
  • ما بر اساس نیاز کارفرما، پیشنهاد می دهیم از چه مدیریت محتوای استفاده کند به صرفه تر هست اما تیم ما تخصص کامل با وردپرس ، DNN , Asp.net Core Mvc را دارد.
  • برای اینکه ما رضایت کامل مشتری را به دست بیاوریم همواره قبل اجرای پروژه آن را در نرم افزارهای گرافیکی بصورت عکس طراحی نموده و به مشتری نشان می دهیم و تا 5 مرحله مشتری می تواند طرح را تایید ننماید و نظرات خود را بر روی طرح اعمال نماید و با این راهکار مشتری در ابتدا طرح را تایید می کند سپس ما آغا به کار می نماییم
  • برای سفارش هم میتوانید از طریق تماس با شماره های 09198342521 و 02136311765 تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ اقدام نمایید.
image