طراحی حرفه ای سایت در تهران

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی این روزها حتما به گوش شما رسیده است. اول بهتر است بدانیم طراحی سایت اختصاصی با طراحی گرافیک اختصاصی فرق دارد. اولی مربوط به طراحی اختصاصی وب سایت و کد نویسی سایت از ابتدا توسط طراح سایت می باشد ولی گزینه دوم مربوط به پک های آماده است که می توانند بصورت اختصاصی برای شما تهییه کنند.

اما در اینجا می خواهیم درباره طراحی سایت اختصاصی صحبت کنیم و اینکه مشتریان چگونه باید به این نتیجه برسند که برای طراحی سایت و ساخت سایت خود در گوگل از چه مدل طراحی سایتی استفاده کنند.

آمارها نشان می دهد که روزانه بیش از 100000 وب سایت در سراسر جهان راه اندازی می شود و مردم بسیاری به فکر ساخت وب سایت هستند. در بازار بسیار رقابتی ، باید مطمئن شوید که وب سایت شما دارای بهترین ها المان ها  است.وهمه چیزی که شما را ارتقا می دهد درون سایت شما قرار دارد، از طراحی اختصاصی وب سایت تا کد نویسی سایت بنابراین وقت آن است که به آنچه در پشت صحنه اتفاق می افتد دقت کنیم.

برای اینکه سایت شما جزوء بهترین ها باشد،سئوسایت جنبه های زیادی دارد که باید در نظر بگیرید ، اما یکی از مواردی که اغلب فراموش می شودو  مهمترین آنها است - کد نویسی سایت شما می باشد. طراحی سایت با کد نویسی، نحوه کدگذاری و عملکرد یک وب سایت در پشت صحنه یکی از بزرگترین عوامل در رتبه بندی SEO است اما به طرز عجیبی اغلب توسط طراحان وب و "متخصصان" SEO نادیده گرفته می شود.پس خیلی هواستان باشد. اگر رنک بالاتری می خواهید به فکر طراحی سایت اختصاصی باشید.

مزایای وب سایت های دارای کد نویسی و طراحی سایت اختصاصی:

  • کد بارگزاری شده کمتر در سایت

اندازه فایل های کوچک در سایت ها باعث ایجاد وب سایت هایی می شود که به سرعت روی هر نوع اینترنتی حتی اینترنت های ضعیف در ایران بارگذاری می شوند.

  • نتایج بهتر SEO (بهینه سازی موتورهای جستجو)

اگر کد ها با شیوه درستی نوشته شود به موتورهای جستجو اجازه می دهد تا آن را راحتر پیدا کنند

  • تعمیر و نگهداری و سهولت به روز رسانی

براحتی می توانید هرکد را در هر کجای صفحه که باشد تغییر دهید، به این صورت لازم نباشد کل کد ها را تغییر دهید.

  • ظاهر گرافیکی منحصر به فرد

شما می توانید با کد نویسی از قالب های تکراری و روزمره بپرهیزید و ظاهر اختصاصی خود با ویژگی های خاص خود را داشته باشید.داشتن طرح اختصاصی فقط با کدنویسی سایت چه در بک اند و چه در ظاهر سایت با html , css  می توانید آن را داشته باشید.

  • آزادی اضافه کردن ویژگی های جدید به سایت خود

زمانی که سفارش سایت خود با کدنویسی را می دهید، می توانید یک طرح کاملاً جدید و متفاوت از سایر رقبا ایجاد کنید. یکی از معایب استفاده از پلتفرم برای ایجاد وب سایت این است که قالب ها باعث می شوند سایت ها شبیه دیگران باشند. برای اینکه بتوانید سایت ها را بر اساس الگوها سفارشی کنید ، همچنین باید زمان زیادی را به این کار اختصاص دهید. همچنین ، شما باید ایده روشنی از نحوه ساختار وب سایت و همچنین رنگها و منابع مورد استفاده داشته باشید. یعنی ، باید کلی از سایت بر اساس همه امکانات و ویژگی های ارائه شده توسط پلتفرم مورد نظر شما وجود داشته باشد. با وجود همه چیز ، شکی نیست که اگر کد نویسی را از ابتدا داشته باشید ، آزادی بیشتری در طراحی سایت خواهید داشت. برای پروژه های توسعه وب خود با ما تماس بگیرید.

پلتفرم های آماده سایت امکان توسعه و ساخت یک سایت را بدون نیاز به اطلاع از زبان HTML یا نحوه کدگذاری در اختیار شما قرار می دهد. این سیستم عامل ها اغلب یک ظاهر کلی با ویژگی های خاص و محدود را به شما ارائه می دهد تا شما فقط مواردی را که می خواهید به سایت اضافه کنید انتخاب کنید.و اگر چیز بیشتری برای طراحی سایت اختصاصی لازم داشته باشید،نخواهید از این پلتفرم آماده کسب کنید.

مدل تیم اختصاصی چگونه کار می کند؟

این شکل از همکاری زمانی مفید واقع می شود که محدوده پروژه به طور کامل شکل نگرفته و لیست الزامات پروژه به طور بالقوه تغییر یا گسترش یابد. دلایل اصلی استخدام توسعه دهندگان اختصاصی جبران فقدان تخصص ضروری و ارائه راه حل های توسعه تجارت الکترونیکی منحصر به فرد است.

فرایند کد نویسی سایت دارای چندین مرحله است:

 

  • در ابتدا مشتری ایده خود را بازگو و سپس طراحی می کند ، نیازهای خود را بیان می کند که چه نیازهایی دارد،و طراحان سایت به مشتریان جهت پیاده سازی سایت کمک می کنند.
  • پس از اینکه مشتری گزینه طراحی سایت اختصاصی را انتخاب کرد ،هر دو طرف با یک قرارداد که مشخصات عملکردی در آن ذکر شده است،قرارداد می بندند.
  • اعضای تیم کد نویسی نیروهای مستقر در شرکت خود را انتخاب می کند و با آنها مشورت میکند و کار کد نویسی سایت آغاز می شود.
  • سپس پروژه نهایی برای ارائه به مشتری آغاز می شود.

برنامه نویسی و کد نویسی سایت و بک اند بسیار مهم است زیرا این، تنها بخشی از سایت شما است که موتورهای جستجو و سایت های اجتماعی می توانند آن را مشاهده کنند. این یک بخش بسیار بزرگ است که تعیین می کند چقدر سریع سایت شما بارگذاری می شود (که مستقیماً بر بازدیدکنندگان تأثیر می گذارد) و مشتریان احتمالی زیادی را به سوی شما جذب می کند یا از شما می راند.

برای اینکه بهتر متوجه شوید که چرا بهتر است طراحی سایت اختصاصی را انتخاب کنیم به ادامه مطلب با ما همراه شوید. از آنجا که تیم طراحی ایده پو سابقه طراحی سایت با کد نویسی و طراحی با پلتفرم را دارد ، پس شما را بهتر می تواند راهنمایی کند. در ادامه این مقاله از هر دو روی سکه اهمیت ساخت سایت با کد نویسی ، را بررسی می کنیم.

طراحی سایت اختصاصی از دید توسعه دهنده و برنامه نویس

از آنجا که نمی دانیم شما بعنوان خواننده طراح سایت هستید یا اینکه می خواهید بعنوان مشتری تصمیم بگیرید که سایت شما چگونه در گوگل ساخته شود.پس مطلب را سعی می کنم مختصر برایتان باز گو کنیم.

از دیدگاه برنامه نویسان کامپیوتری نوشتن و داشتن سایت اختصاصی برای مشتریان بهتر می باشد چرا که از اول و طبق خواسته مشتری نوشته می شود و همه نیاز های مشری در آن رعایت می شود. هر مشتری می خواهد چیز متفاوتی را برای نمایش ارائه دهد.

طراحی سایت اختصاصی از دید مشتری

اول از همه همیشه این شعار ماست.همیشه حق با مشتری است. اگر آنها به طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی نیاز دارند که به احتمال زیاد تغییر چندانی در طول سفارش سایت و پس از آن نمی کند (نیاز به به روز رسانی روزانه/هفتگی/ماهانه) ، پس یک سایت کد نویسی شده یک راه حل بسیار منطقی است. یک سایت کد گذاری شده سریعتر از یک سایت با وردپرس قدرت لود را دارد.شاید هزینه آن کمی گران تر برسد ولی امن تر هستند.علاوه بر آن ساخت سایت با وردپرس همیشه تمام نیازهای شما را برطرف نمی کند.و همچنین کاربری راحتری دارد.

 

 

 

خدمات طراحی سایت

تماس با ایده پو
021 - 91 00 18 60
نظرات کاربران