طراحی حرفه ای سایت در تهران

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی چیست؟

 طراحی سایت شخصی باتوجه به پیشرفت ابزارهای سایت ساز و دانش کامپیوتری بسیار آسان شده است. مهمترین چیزی که در سایت شخصی بسیار حائز اهمیت می باشد- داشتن و طراحی یک صفحه اصلی می باشد تا بتوانید براحتی جایگاه خود را در وب مشخص کنید.

طراحی سایت شخصی  سایت های جهانی در سراسر جهان هستند که توسط یک فرد ایجاد می شوند تا حاوی محتوای شخصی باشند و نه محتوای مربوط به یک شرکت ، سازمان یا موسسه.پس تمام آن کاملا شخصی می باشد. صفحات وب شخصی در درجه اول برای اهداف آموزنده یا سرگرمی استفاده می شوند اما می توانند برای بازاریابی شغلی شخصی (شامل لیستی از مهارت ها ، تجربه و رزومه کاری) ،نیز ایجاد گردند. صفحات اصلی شخصی یا خصوصی وب سایتهایی هستند که توسط افراد خاص تهییه می شوند.

طراحی وب سایت شخصی مثل رزومه شخصی عالی می باشد.علاوه بر برجسته کردن و بولد کردن مهارت های خودتان، یک وب سایت شخصی به شما کمک می کند تا مورد توجه قرار بگیرید و به صورت آنلاین نیز بدرخشید.

وب سایت شخصی چیست؟

طراحی وب سایت شخصی می تواند توسط خود شخص انجام شود یا به طراحان حرفه ای وب واگذار شود. اگر به جای یک فرد ، یک جفت دوست عاشق یا خواهر و برادر ، یک خانواده یا سایر گروه های غیررسمی مثل گروهای مشاوره و درمانی گروهی ، مسئولیت وب سایت را بر عهده دارند ، صفحه اصلی متعلق به فرم ویژه صفحه شخصی جمعی است. تقریباً می توان وضعیت مالکیت صفحات اصلی شخصی را از عناوین و سرفصل های صفحاتی که برای خود تعیین می کنند مانند اسم هایی مثل (به عنوان مثال "صفحه اصلی یوسف آقازاده" ، "صفحه اصلی من" ، "دنیای اولی" ، "گوشه از دنیای من" ، "قصر کوچک ویانا ، "" صفحه اصلی خانواده شاه مرادی  ") براحتی شناسایی کرد. وب سایتهایی که توسط سازمانها ، موسسات یا گروههای رسمی نگهداری می شوند (به عنوان مثال صفحه اصلی شرکت Idepoo.com ، صفحه اصلی انجمن اینترنتی) باید از صفحات اصلی شخصی متمایز شوند.پس هر سایتی ،سای شخصی نیست.

طراحی وب سایت شخصی نسخه دیجیتالی رزومه کاغذی سنتی است. سایت شخصی مثل نشان دهنده آنلاین تحصیلات ، مهارت ها و موقعیت های قبلی شما یا پروژه هایی است که در آن کار کرده اید. درعین حال ، همچنین مواردی را می شود در سایت شخصی نشان بقیه افراد داد که نمی توانید با استفاده از رزومه کاغذی به طور دقیق به اشتراک بگذارید.ویژگی طراحی وب سایت به قدری متنوع می باشد که این امکان  را به دارندگان وب سایت ها می دهد که عکس ها و تصاویر پروژه های خود را براحتی به نمایش بگذارند یا لینک مقالاتی که نوشته اید یا در جاهای دیگر منتشر کرده اید به راحتی به اشتراک بگذارید.

بررسی امکانات وب سایت شخصی راهی برای تصمیم گیری که چرا بهتر است وب سایت شخصی داشته باشیم.

امکانات وب سایت شخصی به گونه ای است که می توانید به راحتی رزومه خود را بارگزاری کنید.و دیگرانی که دنبال تخصص شما هستند، بدنبال شما بگردند.و شما را براحتی در دنیای اینترنت بیابند.

مهم نیست در چه زمینه ای کار می کنید یا اینکه فقط دانشجو هستید. ساخت وب سایت شخصی می تواند به شما در حرفه ای شدنتان کمک زیادی کند. اما چطور؟ امکانات وب سایت شخصی به این صورت است که می تواند به شما در یافتن شغل ، تبلیغات بیشتر در مورد کارهایی که می توانید براحتی از پس آن بربیاید کمک کند و خیلی آسان توانایی ها و دستاوردهای خود را به نمایش بگذارد.شاید با خود بگوید من اینستاگرام دارم و خیلی راحت در آن معروف می باشم و نیاز به طراحی سایت شخصی برای خود نمیبینم، شبکه های اجتماعی هم ممکن است بتوانند همین کار را انجام دهند. اما سایت های اجتماعی با گذشت زمان تغییر می کنند و ممکن است پست های شما در زیر هزاران پست گم شوند. برعکس ، یک وب سایت شخصی هرگز اطلاعات شما را از دست نمی دهد. و با "ویژگی های وب سایت  که همان صفحه نمونه کارها" ، می توانید این کار را حرفه ای تر انجام دهید.

ویژگی های طراحی وب سایت شخصی

یک وب سایت شخصی نشان دهنده شخصیت ، توانایی و حرفه ای بودن شما برای جویندگان بالقوه کار شماست. بنابراین ، اگر وب سایت خود را به درستی با ویژگی های ضروری طراحی نکنید ، ممکن است ترافیک مورد نظر خود را از دست بدهید. بنابراین بهتر است سعی کنیم بفهمیم که الگوهای وب سایت شخصی یا وب سایت های نمونه کار خلاق شامل چه مواردی می شوند.در ادامه با ما باشید.

لیست ویژگی های ضروری سایت شخصی

 • داشتن صفحه نمونه کارهای من در سایت شخصی
 • طراحی گرافیکی مناسب با توجه به شخصیت شما
 • قرار دادن اطلاعات مفید درباره خودتان
 • قراردادن یک یا چند تصویر با کیفیت از خودتان
 • صفحه نمونه کارها با تصاویر با کیفیت بالا
 • قسمت نظرات مشتریان واقعی شما
 • توضیحات مناسب خدمات شما
 • اطلاعات تماس
 • مطالب / پست وبلاگ
 • اطلاعات و آیدی مربوط به رسانه های اجتماعی
 • قسمت بخش پرسش و پاسخ

طراحی سایت شخصی به چند دسته تقسیم می شود؟

 طراحی سایت شخصی به این صورت است که می تواند توسط هر کسی که عمدتا برای استفاده شخصی طراحی شده است طراحی شود. ساخت وب سایت شخصی بسته به نحوه استفاده افراد از آن را می توان به چندین  دسته تقسیم کرد.

 • شخصی: امکانات وب سایت شخصی عمدتا شامل گالری عکس آنلاین سازنده وب سایت ، داستان ها و تخصص های (همچنین به عنوان وبلاگ شناخته می شوند) و برخی اطلاعات پیشین درباره سازنده ، مانند غذای مورد علاقه سازنده وب سایت می باشد.
 • حرفه ای: به چندین دسته تقسیم می شود:
 • نمونه کارها - هنرمندان معمولاً از این رسانه به عنوان وسیله ای برای نمایش آنلاین کارهای خود مانند موسیقی و گرافیک استفاده می کنند.
 • متخصصان کسب و کار - همانطور که از تیتر عنوان بر می آید ، هدف از راه اندازی وب سایت شخصی در اینجا داشتن نوعی تجارت آنلاین است که بدون نیاز به دسترسی به سازنده سایت به مشتری انجام می شود.
 • ستاره مشهور - روشی برای انجام روابط عمومی منتها در بستر اینترنت ، با این تفاوت که از طریق اینترنت اتفاق می افتد است.
 • عمومی: در این دسته از ساختن سایت شخصی ، معمولاً بصورت یک انجمن شکل می گیرد که در آن سازنده سایت می تواند دوستان و خانواده خود را به صورت آنلاین به صورت گروهی و نه از طریق پیام رسان های فوری آنلاین مثل تلگرام و واتس آپ دعوت کند.برخی از اصلی ترین دلایلی که باعث می شود افراد وب سایت شخصی داشته باشند ، داشتن هویت ، شخصیت و ارتباطات است .

چرا به طراحی وب سایت شخصی نیاز داریم؟

1. با ساختن سایت شخصی ،نام تجاری خود را کنترل می کنید.

اکثر خدمات وب سایت شخصی این امکان را به افراد می دهد که تمام المان های سایت ،از عکس های پس زمینه گرفته تا فونت ها و قرار دادن متن، سفارشی و با توجه به سلیقه آن انتخاب شود، که تمام این ها به سلیقه مشتری بستگی دارد - بنابراین سایت شخصی با ظاهر ساده و یکنواخت خیلی با LinkedIn متفاوت است، چون همه چیز شخصی سازی شده است. شخصیت و اسم و برند تجاری سایت شما می تواند مثل یک ستاره بدرخشد ولی در لینکدین فقط یک ظاهر ساده خواهید داشت، نه ما نمی گوییم که لینکدین حساب نسازید ولی حتما لینک سایت خود را در لیندکین قرار دهید. وقتی کسی شما را در اینترنت و گوگل جست و جو کند ، تصویری فوری و بصری از خود ارائه می دهد.که این به آدم ها حس اعتماد می دهد.

2. سایت شخصی مانند یک رزومه کار فوری و حرفه ای است.

مردم بصری هستند، یعنی ترجیح می دهند که بیشتر ببینند، بنابراین هرچه بیشتر می توانید از خود نشان دهید برای شما قطعا بهتر می باشد. با داشتن طرح گرافیکی وب سایت شخصی  و با نمایش نمونه کار می توانید سایت خود را برای بقیه جذاب کنید، سایت هایی که در آنها کار کرده اید ، مقالاتی که نوشته اید ، هر چه باشد ، صفحه شخصی شما می تواند به عنوان نمونه کار دیجیتالی کار و هویت آنلاین شما عمل کند.

برای  ساخت وب سایت شخصی چه طور باید شروع کرد؟

در دنیای امروزه گاهی بدست آوردن برخی چیزها بسیار آسان می باشد، سایت های مثل About.me ، Flavors.me ، از جمله سایت هایی هستند که می توان رایگان به طراحی سایت رسید.برخی از این سایت ها مثل سایت About.me اگر که نیاز به یک صفحه اصلی دارید می تواند انتخاب مفیدی برایتان باشد ،در غیر اینصورت بهتر است با طراح سایت مشورت کنید و کار خود را آغاز کنید.شرکت طراحی سایت ایده پو همواره با مشاوره رایگان در طراحی سایت همراه شما خواهد بود.

از خود یک خلاصه مفید و شخصی بنویسید. سعی کنید رزومه خود را رسمی نکنید،طوری بنویسید که کاربر پسند باشد و مردم را از آنچه شما را هیجان زده می کند ، هیجان زده کنید. خیلی خودمانی باشید.

در قسمت اطلاعات تماس با من - به افراد بگویید از چه طریقی می توانند با شما ارتباط بگیرند ، خواه از طریق ایمیل ، توییتر یا روش دیگر،با آنها در ارتباط باشید.

کسب درآمد از وب سایت شخصی آیا ممکن است؟

برای کسب درآمد دراین حوزه خوب است ،اول از همه سایت خود را درست در کلمات کلیدی مناسب تخصص خود بهینه سازی کنید،و اگر شما دارای تخصص کافی و لازم هستید که می توانید خدماتی را ارائه دهید یا آنکه آن را بفروشید، خوب چه جایی بهتر از اینجا است یعنی صفحه شخصی خودتان می باشد، بطور معمول صفحات شخصی مثل یک بیوگرافیک آنلاین می باشد ولی می توان از آن بعنوان صفحه فروشگاهی نیز استفاده کرد.

طراحی سایت شخصی با وردپرس

طراحی سایت شخصی با وردپرس براحتی و در کمترین زمان ممکن می تواند انجام شود،تیم طراحی ایده پو می تواند صفحه شخصی شما را با توجه به شخصیت و علایق شما طراحی کند، بطوری که هرکس که به سایت شما سرزد،پس از مطالعه بیوگرافی،خود شما را در تک تک قسمت های سایتتان درک کند.امروز با کمک وردپرس براحتی می توان به طراحی سایت شرکتی و شخصی دسترسی پیدا کرد.

نمونه وب سایت شخصی

در زیر یکی چند نمونه سایت شخصی برای شما گذاشته می شود تا بتوانید براحتی از آنها برای طراحی سایت شخصی خود ایده بگیرید.

 

Brandon Johnson " براندون جانسون"

همانطور که در اول سایت خود براندون نیز آماده است او خود را اینگونه معرفی می کند" من دانشیار در گروه علوم زمین ، جوی و سیاره در دانشگاه پردو هستم و....."

وهمانطور در سایت مشاهده می کنیم،با یک نگاه کلی حتی قبل از خواندن رزومه متوجه می شوید که قرار است با چه کسی طرف باشید.

پوریا آریافر

وقتی وارد سایت می شوید که عکس از جناب آریا فر می باشد،و تیتری که نشان می دهد او یکی از متخصصان بنام در زمینه سئو است.توضیحات و بیو مختصری از خود همراه مدارک بین المللی از خود قرار داده است.

 

 

خدمات طراحی سایت

تماس با ایده پو
021 - 91 00 18 60
نظرات کاربران