طراحی حرفه ای سایت در تهران

طراحی پرتال سازمانی

طراحی پرتال سازمانی در شرکت طراحی سایت ایده پو

طراحی سایت سازمانی کلمه ای است که برای طراحی سایت سازمان ها و نهادها استفاده می شود، سازمان ها و شرکت های دولتی برای اینکه به هدف خود برای طراحی سایت برسند، بهتر است برای پورتال سازمان خود، به طراحی سایت سازمانی فکر کنند.

طراحی پورتال سازمانی اولین گامی است که هر سازمان باید برای پیشبرد اهداف خود باید آن را در اهداف خود بگذارد، این روزها مردم برای مراجعه به سازمان ها و ادارات در ابتدا به سایت سازمانی؛ آن مجموعه مراجعه می کنند، تا از ساعت اداره، روزهای حضور مسئولین مربوط و غیره باخبر شوند.

در عصر حاضر خیلی از خدمات سازمان ها بر بستر پرتال و اینترنت ارائه می شود تا راندمان کار سازمان بالا رود و همچنین مردم به راحتی و با سهولت بتوانند از امکانات سازمان استفاده نمایند و رضاتمندی آنان را بالا می برد طراحی پرتال سازمانی برای هر سازمانی یک الزام است و اگر سازمانی نتواند از این ظرفیت استفاده نماید بیشتر انرژی و توان خود را هدر می دهد

ویژگی های طراحی سایت سازمانی شرکت ایده پو

شرکت ما برای سازمان از کد نویسی Asp.net برای سایت ها استفاده می کند، چرا که اولیت سازمان و ادارات امنیت می باشد. و این امنیت می تواند اهمیت بسزایی داشته باشد اگر که شما امنیت پورتال برایتان مهم می باشد، بهتر از بیس با کد نویسی انجام شود. ایجاد منو های صفحه اصلی ، درباره ما و تماس با ما برای ساخت سایت در گوگل ضروری نیست ولی در منوهای دیگر مانند محصولات ، خدمات،پرسش های متداول ، گالری عکس ها باید اطلاعات سازمان و اداره بطور دقیق برای ارباب رجوع بیان شود.

در اینجا هدف از طراحی سایت سازمانی را ذکر می کنیم:

این روزها داشتن وب سایت به جای اینکه فقط یک کارت ویزیت یا کاتولوگ برای سازمان شما باشد ، از اهداف معمول خود فراتر رفته است. مردم در سایت سازمانی شما نمی خواهند فقط دست آوردهای شما را ببینید. مثلا سایت سازمانی شهرداری منطقه 15 با هدف کمک و اطلاع رسانی به اهالی منطقه 15 و کسانی که با این سازمان کاردارند، طراحی شده است.شرکت ما مفتخر است که بگوید ما طراحی پورتال منطقه 15 را بعهده داشتیم.

Card image cap

با طراحی سایت سازمانی همه فعالیت های کمک به ارباب رجوع دیجیتالی شده است.

شهروندان میتواند به راحتی از اهداف سازمان آشنا شده و به راحتی میتواند خدمات مورد نظر را دریافت کنند

Card image cap

یک وب سایت از همه مرزهای فیزیکی فراتر رفته و به مشتریان از سراسر جهان کمک می کند.

خیلی از سازمان و شرکت ها نیاز دارند که بصورت بین المللی کارکنند و پرتال یا سایت میتواند بهترین راهکار مناسب برای فعالیت سازمان باشد

وب سایت های این روزها برای اداره و سازمان شما فقط یک الزام نیستند. بلکه به یک ضرورت تبدیل شده است. هر سازمانی که خلاف این فکر کند در این دوران دیجیتالی شدن شکست خواهد خورد.

اگر هنوز در مورد دلیل نیاز به داشتن به سایت برای سازمان خود متقاعد نشده اید ، بگذارید خیالتان را راحت کنیم. در اینجا برخی از دلایل اصلی داشتن سایت سازمانی برای شما آورده شده است.

اساسی برای ساختن آینده سازمان خود

پورتال سازمانی پایه ای است که می توانید کل استراتژی بازاریابی خود را بر اساس آن بسازید. می توانید نحوه پیشبرد همه عملیات آنلاین خود را در رسانه های مختلف استراتژی کنید. هر عملیات بزرگ یا کوچک نیاز به یک پایگاه عملیاتی دارد. این نیاز را با سایت خود برطرف کنید. مثلا پورتال شهرداری عوارض خود را براحتی از سایت خود دریافت می کند،بدون نیاز ارباب رجوع به مرکز شهرداری، پس اینجا کلی کاری که زمان را از مردم و کارمندان می گرفت از بین رفت.

طراحی سایت سازمانی موجب صرفه جویی در هزینه می شود.

هرسازمان و اداره ای بودجه تبلیغاتی مخصوص خود را دارد.همه بدانیم که، تبلیغات در رسانه های مختلف مانند تلویزیون یا رادیو می تواند برای سازمان ها بسیار گران تمام شود. ازطرفی، هزینه طراحی سایت سازمانی بیش از یک چهارم بودجه تبلیغات نیست. یکی از دلایل اصلی محبوبیت آن این است که یک وب سایت بسیار مقرون به صرفه است و به احتمال زیاد در آینده بازده بیشتری به نسبت تبلیغات تلویزیونی برای شما خواهد داشت.

طراحی پرتال سازمانی

سازمان و اداره شما همیشه بروی همه باز است

همه مغازه ها ، مراکز خدمات و سازمان ها حتما در ساعات اداری و کمی بیشتر از آن باز هستند، وبقیه ساعات خدمات خاصی ندارند.. مشتریان غیرقابل پیش بینی هستند و می توانند در هر زمان با شما تماس بگیرند. هر مشتری مهم است و دور کردن او به معنای از دست دادن فرصتی است. خوشبختانه شما وب سایتی دارید که همیشه باز است.پس با طراحی سایت سازمانی همیشه به فکر تکریم ارباب رجوع خود باشید و به مشتریان خود در هر زمان که نیاز دارند کمک کنید. تنها چیزی که نیاز دارند دسترسی به اینترنت است ، که امروزه دسترسی به اینترنت در همه جا میسر می باشد.

با استفاده از تلفن هوشمند ، مشتری می تواند در هر زمان به پورتال شما دسترسی پیدا کند. به عبارت دیگر ، مشتری فقط یک کلیک با شما فاصله دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای کسب و کار خود یک وب سایت ایجاد کنید .

در پایان این دلایل برای طراحی سایت این نکته را یادآوری می کنیم

امیدواریم توانسته باشیم با آوردن دلایل وفق نظر شما را تغییر داده باشیم. اما مهمترین دلیلی که باید در نظر بگیرید این است که یک وب سایت به شما تعریفی می دهد.که این به ایجاد تصویر سازمان از مشتری کمک می کند.

سایت سازمانی و پورتال سازمانی دیگر لوازم جانبی کسب و کار نیست. به یک ضرورت تبدیل شده است. همانطور که در مثالها ذکر شد. بسیاری از شرکت های غول پیکر به دلیل ناآگاهی سقوط کرده اند. داشتن وب سایت همان تصمیمی است که باید برای کسب و کار خود بگیرید.

امکانات طراحی سایت سازمانی

 • طراحی سایت سازمانی با اهداف سازمان
 • ارائه محتوای وب با کیفیت با هدف پیشبرد مشتریان هدف سازمان
 • صفحه اصلی کاربر پسند
 • دسته بندی اخبار سازمان
 • فهرست اتفاقات و رویدادها
 • طراحی پورتال سازمانی ساده و حرفه ای
 • افزایش سرعت صفحات سایت
 • بهینه سازی موتورهای جستجو
 • سازگاری وب
 • معرفی امکانات سازمان در پورتال
 • جست و جوی سریع
 • ثبت نام آنلاین برای مشتریان
 • پنل مدیریت برای مدیران سایت در سایت های کد نویسی شده
 • بخش گالری ویدیو و اینفوگرافیک
 • قراردادن پیوندهای مفید سازمانی

خدمات طراحی سایت

تماس با ایده پو
021 - 91 00 18 60
نظرات کاربران