طراحی حرفه ای سایت در تهران

راهنمای گام به گام ثبت سفارش سایت در شرکت طراحی سایت ایده پو

همه ما دوست داریم درآمد بیشتری از کار خود داشته باشیم، یکی از راههای آن طراحی سایت فروشگاهی و ایجاد یک فروشگاه آنلاین می باشد، داشتن سایت آنلاین خریدو فروش بهترین راه برای به دست آوردن درآمد اضافی است. چیزی حدود 18 درصد از فروش خرده فروشی کل بازار در فضای اینترنت می باشد.

آیا به دنبال ایجاد وب سایت در گوگل هستید؟ راه اندازی سایت مثل یک لبه چاقو می باشد هم می تواند شما را به بالا پرتاپ کند و هم می تواند شما را به زیر بکشاند، به ویژه زمانی که اهل فن نیستید ودانش کافی درباره طراحی سایت ندارید، ولی خوب اینکه نگران نباشید، ما در کنار شما خواهیم بود که طراحی سایت حرفه ای خود را داشته باشید.

خوب اما برای اینکه سایت خود را راحت به ثبت برسانیم چه اقداماتی را باید انجام دهیم؟

معمولا سفارش طراحی سایت را کسانی انجام می دهند که تخصص کافی در حوزه طراحی سایت ندارند،و ترجیح می دهند که کار سایت خود را با خیال آسوده به شرکتهای طراحی سایت معتبر بسپارند.

سفارش طراحی سایت در تهران

گرفتن سفارش طراحی سایت و طراحی صفر تا صد سایت شامل چه چیزی می شود؟

 • جلسه مشاوره درباره سایت شما و تبادل اطلاعات
  • مشاوره تلفنی
  • حضور نماینده از طرف شرکت در محل کسب و کار شما
  • مشاوره از طریق واتساپ و تلگرام
 • بررسی نیازهای شما بر اساس خواسته ها و تحلیل آنها توسط تیم مارکتینگ شرکت طراحی سایت ایده پو
 • تعیین بستر طراحی سایت چه براساس طراحی سایت اختصاصی چه بر اساس طراحی سایت با وردپرس
 • فرستادن مبلغ پیشنهادی طبق تعرفه ها
 • مرحله قرارداد با شما
 • طراحی سایت در پنج فاز
Simple Images
خرید دامنه و هاست

بررسی آزاد بودن دامنه و خرید

Simple Images
طراحی قالب سایت

طراحی قالب اولیه برای مشتری

Simple Images
شروع راه اندازی سایت

راه اندازی سایت و معرفی به گوگل

Simple Images
طراحی قالب سایت

طراحی قالب نهایی و بهینه سازی

Simple Images
پشتیبانی رایگان سایت به مدت یکسال

بررسی کامل موارد فنی سایت و آغاز پشتیبانی

Simple Images
سئو سایت

بررسی کامل موارد فنی و بهینه سازی سئو

طریقه دادن پول پس از تایید قرارداد سفارش طراحی سایت به چه صورت است؟

در شرکت طراحی سایت ایده پو، به این صورت می باشد که 40 درصد مبلغ در ابتدای قرار داد برای خرید هاست و دامنه و یکسری اقدامات اولیه دیگر صورت می گیرد.و مابقی پول یعنی 60% بقیه در انتهای قرار داد سایت از مشتری گرفته می شود.برای گرفتن اطلاعات بیشتر با شماره واتساپ 09198342521 و شماره تماس 02136311765 تماس بگیرید.

گزارش پیشرفت کار خود را براحتی در صفحه خود ببینید.

عقیده ای که ما داریم این می باشد که مشتری ما حق دارد که بداند هرروز چه مقدار از کار پیشرفت کرده است، به همین منظور صفحه ای برای مشتری در سایت خود ایجاد می کنیم، و روند تکامل آن را به شما نشان می دهیم که هر روز و هرهفته در چه مرحله ای می باشد.همچنین از طریق تماس تلفنی می توانید براحتی از جزئیات بیشتر گزارش روند طراحی سایت خود با خبر شوید.

آیا امکان لغو قرارداد طراحی سایت می باشد؟

بله در همه پروژه ها و نه فقط طراحی سایت همیشه امکان لغو قرار داد بوده است.برای اینکار شرکت طراحی سایت ما در قرارداد خود بندی را قرار داده است، که خیلی مهم است در هنگام امضا آن ، آن را بدرستی بخوانید، اگر حداقل 35 % از سایت شما طراحی و اجرا شده باشد،مبلغی طبق قرارداد از شما کم خواهد شد و مابقی پول به شما بازگردانده خواهد شد.

نگاه کلی به مراحل طراحی سایت

icon
بررسی نیازهای شما بر اساس مشاوره های ما
icon
تعیین هزینه پروژه و میزان زمان لازم برای اتمام پروژه
icon
طراحی قالب پروژه در فتوشاپ و تایید کارفرما
icon
انجام تغییرات دلخواه مشتری
icon
راه اندازی پروژه و خرید دامنه
icon
معرفی سایت به گوگل و سرچ کنسول

هزینه ساخت و طراحی وب سایت در سال 1400 چقدر است؟

آیا می خواهید بدانید هزینه ایجاد یک وب سایت چقدر است؟ این یکی از اولین و بیشترین سوالاتی است که از افرادی که وب سایت خود را راه اندازی می کنند دریافت می کنیم.اگر بخواهیم صادقانه بگویم ، تعیین برچسب قیمت دشوار است زیرا بستگی به بودجه و اهدافی دارد که برای سایت خود تعیین کرده اید، متفاوت خواهد بود.

لیستی از ابزارهایی که برای محاسبه هزینه وب سایت نیاز داریم به شرح زیر می باشد. در اینجا به 2 مورد اصلی که بدون توجه به نوع وب سایتی که احتیاج دارید نیاز دارید ، اشاره شده است:

به کدام ویژگی ها نیاز دارید؟

این نکته را بدانید وقتی تصمیم به سفارش سایت خود کردید، حتما بدانید چه ویژگی های باید در سایت شما باشد، البته که تیم مارکتینگ ما با داشتن 10 سال تجربه به شما کمک خواهند کرد که ویژگی هایی را که در وب سایتتان باعث ارتقا شما می شود را براحتی پیدا کنید.

برخی از ویژگی های که شما می خواهید ممکن است به افزونه خاص و ویژه ای نیاز داشته باشند ، و برخی دیگر نیاز به کد نویسی دارند. به همین دلیل اگر لیستی از ویژگی ها را آماده کرده اید ، می توانید موارد مهم را اولویت بندی کرده و در هزینه صرفه جویی کنید.

آیا باید یک طراح سایت و متخصص حرفه ای استخدام کنید یا تم و قالب ساده مناسب می باشد؟

سریعترین و ساده ترین راه برای شروع طراحی سایت استفاده از یک تم از پیش ساخته شده است.اما اگر می خواهید یک وب سایت به شکل خاصی ظاهر شود و کار کند ، به یاد داشته باشید که هزینه طراحی وب سایت کمی بالاتر است ، به خصوص اگر به دنبال یک وب سایت سفارشی هستید.