طراحی حرفه ای سایت در تهران

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری چرا برای جامعه امروزی مهم می باشد؟ سایت خبری چیست؟ چرا سایت های خبری داریم؟ این سری سوالهایی است که با خواندن این مقاله به آن می پردازیم. اخبار اطلاعاتی درباره وقایع و رویدادها است که در حال حاضر درجهان رخ می دهد. اخبار را می توان از طریق اشکال مختلف رسانه ای هدایت کرد.

در میان این رسانه های خبری ، یک سایت خبری نیز خواهید یافت. این در واقع یک روزنامه آنلاین و نسخه ای از مقاله چاپ شده است. اینترنت یا آنلاین شدن ، فرصت های بیشتری را برای روزنامه ها و سایتهای خبری مستقل ایجاد کرد که به نسخه چاپی پیوند ندارند. انتشار یا پخش آخرین اخبار فوری ، اولویت اول هر رسانه خبری است.پس با طراحی سایت خبری می توانید شما هم به این گروه بپیوندید.

اهمیت طراحی سایت خبری

 • با داشتن سایت خبری پربازدید تبلیغات بگیرید.
 • اخبار شما محدود به شهرتان نمی شود.شما در جهان بازدیدکننده خواهید داشت.
 • مخاطبان بیشتری به سوی شما خواهند آمد.
 • سایت خبری شما برند می شود.
 • همیشه اخبار شما به روز و 24 ساعت شبانه روز در دسترس است.
 • خوانندگان تعامل بیشتری باهم دارند.

ویژگی سایت های خبری چیست؟ آنها بطور مخصر بیان می کنیم.

 • قالبها ،صفحات سایت و طرح بندی صفحه طوری باشد که وقتی مراجعه کننده به سایت وارد شد در سای خبری گیج نشود.بعبارتی طراحی سایت خبری شما باید ساده باشد. سایت خبری آماده کل این نیاز را برطرف نمی کند.
 • تعبیه بخش ها در سایت از دیگر امکانات سایت های خبری است.
 • آدرس سایت شما باید مرتبط با اخبار داخل آن باشد.
 • قسمت تعامل با خوانندگان
 • رعایت نکات امنیتی سایت
 • سرعت لود بالا سایت

هدف از طراحی سایت خبری چیست ؟

روزنامه های محلی و منطقه ای و حتی کشوری مثل روزنامه همشری، اقتصاد نوین همه در حال دیجیتالی شدن هستند و اکثر آنها دارای وب سایت هایی خبری هستند که خوانندگان می توانند اخبار را در هنگام از روز و به صورت روزرسانی شده بخوانند. و با این اتفاق در روزنامه های ، خبرنگاران و روزنامه ها توانسته اند مخاطبان بیشتری را جذب کنند ، حتی به خوانندگان بین المللی جدیدی دست پیدا کنند. راه اندازی سایت خبری جزوء اولویت سایت های خبری شده است.

روزنامه های آنلاین یا همان سایت خبری

با این حساب ، بهتر است باهم نگاهی به مزایای خواندن اخبار و امکانات سایت های خبری از طریق طراحی سایت خبری برخلاف روزنامه های چاپی نگاه کنیم.

خواندن از طریق سایت خبری راحت تر است ، زیرا می توانید از هر کجا و در هر زمان به اطلاعات از طریق رایانه یا سایر دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن و لب تاپ خوددسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید اطلاعاتی را که با به روزرسانی ها و اعلان های زنده در برنامه های روزنامه اتفاق می افتد ، دریافت کنید. دیگر مجبور نیستید ببنید ادامه اخبار را در روزنامه فردا ببینید و منتظر باشید که در آن چه گفته است.

 • در اکثر وب سایت های خبری آنلاین ، اطلاعات رایگان است ، و تنها چیزی که نیاز دارید فقط اتصال به اینترنت است .با این حال ، برخی از وب سایت های خبری به اشتراک نیاز دارند ، در حالی که برخی دیگر هزینه روزانه یا ماهانه دارند. اگر در حال مطالعه از یک سایت خبری رایگان هستید ، این امر در هزینه های خرید روزنامه نیز برای شما صرفه جویی می کند.
 • روزنامه ها وقایع روز قبل را گزارش می دهند ، در حالی که مقاله های الکترونیکی به طور مرتب به روز می شوند. شما می توانید اخبار را در صورت وقوع رویدادها بخوانید ، و همچنین از طریق بسترهای آنلاین در سایت های خبری با خوانندگان دیگر ارتباط برقرار کنید.و تبادل نظر کنید
 • در واقع هیچ محدودیت مشخصی برای تعداد مقالاتی که می توانید در وب سایت های خبری آنلاین بخوانید وجود ندارد. پس هر چقدر که دوست دارید اخبار بخوانید. ناشران همچنین می توانند مقالات آنلاین را با انجام طراحی ها جدید مانند فیلم ها یا گرافیک پیشرفته تر ، که ممکن است هزینه زیادی برای چاپ داشته باشند ، برای خوانندگان جذاب تر کنند. بنابراین ، به خوانندگان کمک می کند تا درک روشن تری از سناریو داشته باشند.

طراحی اپلیکیشن خبری

خوب اگر سایت خبری شما براحتی خوانندگان و بازدیدکنندگان خود را دارد،  شاید دوست داشته باشید که خوانندگان همیشگی شما اپلیکیشن خبری را داشته باشند.برای اینکار کافی است نیازهای خود را بررسی کنید، تا ببینید برای سایت خود چه می خواهید.برای طراحی به رنگ اپلیکیشن توجه کنید که باید نزدیک به خود سایت و یا همان رنگ باشد. این کار را به طراح اپلیکیشن ما بسپارید.

سئو سایت خبری

بعد از اینکه ساخت سایت خبری خود را به پایان رساندید، بهتر است روی سئوسایت و بهینه سازی آن کار کنید.چون فقط صرف سایت زدن مخاطبان نمی دانند شما کجای گوگل هستید تا بیایند و شما را پیدا کنند. مگر مستقیم آدرس دامنه خود را بدهید.ولی با قراردادن کلمات کلیدی مناسب سایت خبری می توانید به این مهم برسید.

برای سفارش پروژه سئو سایت خبری اول از همه با سئو کارهای ما درشرکت ایده پو تماس بگیرید وسای خود را آنالیز کنید.

سوالات متداول طراحی سایت خبری ایده پو

طراحی سایت خبری چقدر زمان میبرد  ؟

سایت خبری زیر دسته سایت های با طراحی اختصاصی نیز می توانند باشند، بسته به اینکه از چون زیر ساختی استفاده می کنید متفاوت است ولی زمانی بین 1 الی 2 ماه می باشد.

چه مدت بعد از طراحی سایت خبری ایده پو از سایت خبری پشتیبانی می کند؟

شرکت نرم افزاری ایده پو بطور کلی برای سایت های اختصاصی و وردپرسی چیزی حدود یک سال از شما پشتیبانی فنی می کنند، درصورت رضایت طرفین ادامه همکاری وجود دارد.

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت خبری به چه صورت است ؟!

درابتدا 35% از مبلغ پروژه در ابتدای کار و مابقی در انتهای کار از شما گرفته می شود.

دسترسی های پنل ادمین به چه صورت است ؟

چون سایت های ما اختصاصی است ، شما امکان همه کار در پنل ادمین دارید، و می توانید ادمین بیشتر نیز اضافه کنید.

 

خدمات طراحی سایت

تماس با ایده پو
021 - 91 00 18 60
نظرات کاربران