طراحی حرفه ای سایت در تهران

طراحی سایت در ستارخان

اشتراک گذاری در
طراحی سایت در ستارخان

طراحی سایت در محله ستارخان در غرب تهران در سریعترین زمان و با پشتیبانی قوی و حرفه ای توسط شرکت نرم افزاری ایده پو با چند دهه تجربه موفق در جشنواره های فناوری اطلاعات ایران

اگر می خواهید در یکی از بهترین محله های شهر تهران، حضور داشته باشید و دسترسی خوبی نیز به مرکز شهر داشته باشید،پیشنهاد ما ستارخان است،این محله جزوء محلات منطقه دو تهران و از محلات شمال غربی تهران می باشد.هم دسترسی به مترو و بی آرتی در این محله آسان است و هم اینکه طرح ترافیک در این محله اجرا نمی شود.

محله ستارخان در اطراف چه محله های قرار دارد؟

بزرگراه جلال آل احمد محله ستارخان را از قسمت شمالی احاطه نموده است،از قسمت جنوبی با خیابان آزادی در اتباط است که براحتی می توان به میدان آزادی نیز دسترسی داشت.یکی از معروف ترین خیابان های این محله خیابان ستارخان است،که فست فودی های مشهوری دارد.که افراد مختلفی را از سرار تهران به این محله می کشاند. پس نکته جالبی را که می توان ذکر نمود این است که اغذیه فروشی شما می تواند نیز توریست های شهرهای دیگر را نیز به خود جذب کند،که این مستلزم طراحی سایت در محله ستارخان می باشد.

برای مثال رستوران نشاط دارای سایت می باشد،خیلی به مخاطبان خود کمک می کند که برای انتخاب غذایی خود قبل از ورود به رستوران ،انتخاب خود را انجام دهند.پس طراحی سایت خوب به شما برای ارتقا کسب و کارتان کمک بسزایی خواهد کرد.

چگونه طراحی سایت در محله ستارخان می تواند به کسب و کار ها کمک کند؟

  1. طراحی سایت فروشگاهی نرخ بازگشت را کاهش می دهد

اول از همه ببینیم نرخ بازگشت چیست؟ نرخ بازگشت یا همان بانس ریت "Bounce Rates" به درصدی از کاربرانی گفته می شود که از وب سایت خاصی بازدید می کنند و پس از بررسی تنها یک صفحه آن را رها می کنند. همانطور که در بالا ذکر شد ، یک سایت خوب طراحی شده با سرعت بارگذاری سریع به این معنی است که کاربران مدت طولانی تری با وب سایت شما تعامل خواهند داشت و این امر باعث کاهش نرخ پرش شما می شود. با گذراندن زمان بیشتر در سایت شما ، بازدیدکنندگان به احتمال زیاد صفحات دیگری را در وب سایت شما باز می کنند ، در مورد شما و کسب و کار خود اطلاعات بیشتری کسب می کنند ، محصولات خود را بررسی می کنند و شاید خرید انجام دهند.

  1. طراحی فروشگاه اینترنتی تبدیل را بهبود می بخشد

 طراحی وب سایت خوب به شما قدرت می دهد تا بر چشم مخاطبان خود تأثیر بگذارد و به شما این امکان را می دهد تا آنها را به جایی که دقیقاً می خواهید هدایت کنید. با استفاده از این قابلیت ، می توانید ترافیک را به سمت پیشنهادات ویژه ، تبلیغات سوق دهید. همچنین می توانید به مشتریان جدید و فعلی کمک کنید تا دکمه ها و سایر جنبه های قابل کلیک را به راحتی کشف کنند. به این ترتیب ، تجربه کاربر را برای بازدیدکنندگان خود افزایش داده و نرخ تبدیل بالاتری را متوجه خواهید شد.

طراحی سایت در ستارخان

  1. به شما رقبایی می دهد

اگر می خواهید از رقبای خود پیشی بگیرید و مشتریان بیشتری را جذب کنید ، باید طراحی وب سایت خود را چند برابر بهتر از آنها کنید. مواردی را مشخص کنید که کسب و کار شما را از بقیه متمایز کرده و آنها را در سایت خود قرار دهید. هدف در اینجا این است که به مشتریان بالقوه نشان دهید چرا محصولات یا خدمات شما بهتر از محصولات رقبا هستند.و گرنه برای مشتری سایت مشابهی با سایر خدمات فرقی ندارد.

  1. افزایش خدمات و رضایت مشتریان

مخاطبین شما فقط با بررسی وب سایت شما می توانند از نحوه برخورد شما با مشتریان مطلع شوند. اگر در طراحی صفحه خود سرمایه گذاری نکنید ، مخاطبان هدف شما فرض می کنند که برای پول آنها نیز ارزش قائل نخواهید شد. با سرمایه گذاری در طراحی وب سایت ، کسب و کار خود را ارتقاء دهید. مهمتر از همه ، اطمینان حاصل کنید که از صفحه اصلی سایت شما ساده و در عین حال هوشمند باشد که مخاطب با هربار دیدن صفحه از آن لذت ببرد.

سخن آخر طراحی سایت در محله ستارخان

سفارش سایت شما به شرکت ایده پو می تواند به معنای تفاوت بین موفقیت و شکست کسب و کار شما باشد. بر نحوه قضاوت مخاطبان در مورد تجارت یا نام تجاری شما تأثیر می گذارد. به این ترتیب ، اطمینان از طراحی وب سایت شما از نظر زیبایی ، کاربر پسند بودن و سازگاری با موبایل " بهینه سازی سایت برای موبایل" می تواند در بهبود نرخ تبدیل بسیار موثر باشد ، که منجر به درآمد بیشتر و کسب و کار موفق می شود. نکته آخر اینکه راههایی برای ارتباط با رسانه های بین المللی و گسترش ارتباطات خود بیابید.

 

برخی از مشتریان وفادار ما

دیدگاه کاربران