طراحی حرفه ای سایت در تهران

طراحی سایت غرب تهران

اشتراک گذاری در
طراحی سایت غرب تهران

طراحی حرفه ای سایت در غرب تهران با جدیدترین زبان های برنامه نویسی ، وردپرس ، Dnn و... توسط تیم حرفه ای طراحی سایت ایده پو در سریعترین زمان و دریافت هزینه بعد از رضایت کار

چرا طراحی سایت غرب تهران برای برخی حائز اهمیت می باشد،کلا مقوله طراحی سایت چه در غرب تهران و چه در شرق فرقی ندارد، همواره کسب و کارها نیاز خود را به سایت احساس می کنند، این روزها اهمیت بازار آنلاین به قدری زیاد شده است که بازار حضوری و آفلاین تقریبا 50 % کار را بر عهده دارد. پس لزوم قرار گرفتن شما بعنوان کسب و کار در بازار آنلاین از بیش ،بیشتر هم شده است.

طراحی سایت غرب تهران چگونه می تواند به شما کمک کند؟

طراحی سایت تهران با ساخت طراحی سایت فروشگاهی در تهران و طراحی سایت شرکتی می تواند به فروشگاه و شرکت شما برای فروش محصولات و خدمات کمک کند.وقتی قصد ساخت سایت در گوگل را دارید، توجه به بسیاری از نکات ارزشمند می باشد.که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

 • طراحی سایت فروشگاهی مناسب کسب و کار شما
 • طراحی سایت شرکتی برای شرکت شما
 • طراحی سایت ریسپانسیو
 • سئو سایت طراحی سایت غرب تهران
 • طراحی  UI و UX جذاب

طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت غرب تهران

اگر شما محصول و خدماتی را برای فروش داشته باشید،بهترین کار برای فروش محصولاتتان این می باشد که آن ها را در سایت فروشگاهی خود عرضه نمایید.برای اینکه سایت فروشگاهی خود را داشته باشید یکسری نکات برای داشتن یک سایت خوب باید داشته باشید.

در ادامه ویژگی های سایت خوب فروشگاه اینترنتی را باهم بررسی می کنیم و اگر تمایلی به داشتن طراحی سایت فروشگاهی دارید اینجا کلیک کنید.

مزیت داشتن طراحی فروشگاه اینترنتی:

 • عدم نیاز به مکان فیزیکی " مشتریان شما براحتی در فروشگاه آنلاین شما چره می زنند"
 • در مغازه فیزیکی شما نهایت 20 نفر بتوانند باشند ولی با سایت آنلاین شما ده ها مشتری از شهرها و کشورهای مختلف خواهید داشت.
 • ممکن محصول شما بقدری خاص و یونیک باشد که مشتریانی از خارج از کشور داشته باشید،بدون نیاز به مترجم با داشتن سایت چند زبانه محصولات خود را براحتی بفروشید.
 • حتی بعد از ساعات کاری، در هر زمان هر مکانی فروشگاه شما آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

طراحی سایت شرکتی در طراحی سایت غرب تهران

گاهی شرکت و کسب و کار شما خدمات و محصولی برای فروش ندارد،به همین منظور داشتن یک سایت شرکتی مناسب برای شما عالی استف ما مشتریان زیادی در امر یدک کش خوردو داشتیم، که با داشتن سایت شرکتی مناسب براحتی به مشتریان و خودشان کمک کرده اند.

گاهی لازم است برای شرکت خود رزومه آنلاین داشته باشید، با داشتن یک طراحی سایت شرکتی مناسب خیلی حرفه ای تر این کار را برای خود انجام دهید.شرکت طراحی سایت غرب تهران با داشتن بیش از ده ها سال تجربه آماده کمک به شما شرکتی های عزیز است.

طراحی سایت در غرب تهران

طراحی سایت ریسپانسیو در طراحی سایت غرب تهران

این روزها چیزی که از همه موارد دغدغه مندی بیشتری لازم دارد، همگام سازی سایت شما و بهینه بودن سایت برای موبایل می باشد.سایت شما هرچقدر خوب باشد و سرعت خوبی داشته باشد، بهتر است که برای موبایل در وهله اول بهینه شده باشد، چراکه بیش از مشتریان گوگل برایش مهم است، اگر این گونه نباشد،فاتحه سایت خود را در جست و جوهای گوگل بخوانید.

سئو سایت طراحی سایت غرب تهران

 • سئو سایت بخش اعظم تلاش برای شناسایی شما به بازار هدفتان را دارد، این روزها که بازار فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت بسیار داغ شده است،برای این که در این رقابت بتوانید از سایر رقبای خود جلوتر باشید علاوه بر اینکه سایت خود را باید به بهترین نحو ریسپانسیو کنید، باید روی سئو سایت و افزای بازدید سایت خود کار کنید. در ادامه به شما می گوییم چه کارهایی کنید تا سئو سایت شما ارتقا یابد.
 • بهینه کردن اصولی کدهای وب سایت
 • سرعت وب سایت حتی با کمترین سرعت نت نیز لود شود
 • نوع طراحی و ریسپانسیو بودن سایت
 • گرفتن عکس های یونیک و مناسب که فقط ویژه شماست
 • نوشتن متن های اصولی(تولید محتوا)

همه اینها برای اینکه سایت شما در مراحل بالا قرار بگیرد بسیار مهم می باشد.طراحی سایت شما از همان ابتدا باید با اصول سئو رعایت شود اگر اینکه اصول را رعایت نکنیم، ممکن است پس از شناسایی توسط گوگل شما یک سایت بی فایده تلقی شوید.طراح سایت حرفه ای می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

بهتر است بدانید که گوگل بیش از 200 موتور جست و جو و الگوریتم برای شما دارد،اگر طراح سایت نباشید براحتی نمی توانید از پس این جست و جو گرها در سایت خود بردارید.

چرا اهمیت سئو برای سایت فروشگاهی و شرکتی شما حائز اهمیت است؟

 • در دیده شدن سایت شما در جست و جو کاربران موثر است.
 • باعث می شود اسم سایت شما شناخته شود و برندینگ شما را ارتقا دهد.
 • کاربران زیادی را به سایت شما هدایت می کند
 • باعث می شود به مرور زمان لینک سایت شما بالا در جست و جو گوگل بیاید
 • محصولات شما بیشتر فروش می رود.
 • سایت شما را به بازاریاب 24 ساعته شما تبدیل می کند.
سرعت سایت شما بر روی طراحی سایت غرب تهران را اصلاح می کنیم.

هرچقدر همه عوامل سایت خود را بهینه کنید، ولی سرعت شما افتضاح باشد، قطعا مشتریان خود را از دست خواهید داد.مشتریان و افراد حوصله ندارند بیشتر از 40 ثانیه در صفحه شما بمانند.اگر در این مدت سایت شما لود نشد، باید فاتحه هرچه هزینه را که کرده اید،دور بریزید.

در شرکت طراحی سایت غرب تهران این مساله از همان اول لحاظ می شود، اگر شرکت شما قابلیت هزینه کردن را دارد،توصیه ما ایجاد و طراحی سایت اختصاصی می باشد. فایل ها و کد ها را بگونه ای فشرده می سازیم تا در کسری از ثانیه بتوانید به سایتتان دسترسی پیدا کنید.

طراحی  UI و UX جذاب

اول از همه بهتر است بدانیم که طراحی ui و ux چیست، ui سایت در حقیقت تجربه کاربری می باشد، اگر هر چقدر تجربه کاربری مشتریان شما بهتر باشد، راحتر مشتری خود را درسایت نگه می دارید، این تخصصی است که باید به مخصصان و طراحان سایت حرفه ای بسبارید،شرکت طراحی سایت ایده پو در غرب تهران و تهران آماده کمک به شما در زمینه طرح گرافیکی جذاب و طرح کاربر پسندی می باشد.

برخی از مشتریان وفادار ما

دیدگاه کاربران