طراحی حرفه ای سایت در تهران

طراحی سایت نمایشگاهی

چرا طراحی سایت کنفرانس و همایش مهم است؟

برگزاری یک کنفرانس فرصتی قدرتمند برای ایجاد اقتدار در صنعت شما ، افزایش آگاهی افراد از اسم تجاری شما و الهام بخش بودن برای مشتریان شما است و باعث میشه مردم با دقت بیشتری شما را انتخاب کنند.در همین راستا طراحی سایت کنفرانس و همایش می تواند روی این که شخصی روی «اکنون بلیط همایش را تهییه کنید» کلیک کند یا صفحه همایش شما را به طور کامل رها کند ، تأثیر بگذارد.

نکته ای لازم است توجه کنید این است که ، برگزاری کنفرانس می تواند به شما در رسیدن به اهداف تیمتان کمک کند. در حقیقت ، بسیاری از بازاریابان معتقدند که رویدادهای حضوری مثل همایش و کنفرانس ها می توانند تأثیر عمده ای در دستیابی به اهداف اصلی تجاری شرکتتان داشته باشند.

طراحی سایت کنفرانس و همایش  برای اطلاع رسانی زمان و محل برگزاری، جذب شرکت کنندگان، شرایط آثار ارسالی، محورهای همایش، داوری، و .. صورت می گیرد. این روزها شاهد برگزاری همایش مختلف در زمینه های متفاوت مثل صنعت،کشاورزی،غذا و دارو هستیم.

شما هرگز موفق نمی شوید مگر اینکه برای همایش های خود به فکر طراحی سایت کنفرانس و همایش باشید.

درسالهای اخیر بدلیل کرونا ، اکثر رویدادها و کنفرانس ها به طور مجازی میزبانی شدند - و این احتمال که بعد کرونا به همین منوال بماند خیلی می باشد.پس نیاز به بستری برای برگزاری همایش ها به شدت مورد توجه است.

 در دنیای دیجیتالی امروز ، ساخت سایت در گوگل اولین معرفی افراد برای دعوت به کنفرانس شما می باشد. یک بازاریاب 24 ساعته است که تمام آنچه در کنفرانس شما قرار است اتفاق بیفتد را به معرض نمایش می گذارد، این که سرفصل این کنفرانس چیست؟ مدرسان آن چه کسانی می باشد؟ چه زمانی و چه مدت زمانی قرار است در کنفرانس حضور داشته باشیم. تمام این با انجام طراحی سایت کنفرانس و همایش امکان پذیر می باشد. 

5 راهکار برای اینکه  طراحی سایت کنفرانس و همایش شما بتواند آنچه که شما می خواهید را بازتاب دهند.

مکان و تاریخ خود را بیش از تر یک جا در سایت قرار دهید: مردم باید بلافاصله بدانند که رویداد شما در کجا و چه زمانی در حال انجام است. اگر آنها به راحتی آن را پیدا نکردند ، خیلی راحت وب سایت شما را به طور کامل رها کنند. قبل از اینکه به سایر اطلاعات دیگر بپردازند.

از عناصر تعاملی استفاده کنید: فیلم ها یا گرافیک متحرک می تواند راه زیادی را برای جلوه دادن وب سایت همایش شما به نظر برسد. به علاوه ، ویدئو فرصت مناسبی برای نمایش رویدادهای سال های گذشته است.پس دست به کار شوید.

دعوتنامه مرتبی و واضحی در سراسر سایت داشته باشید: صفحه شما در نهایت به این معنی است که بازدیدکنندگان وب را به شرکت کنندگان در همایشتان تبدیل خواهد کرد-بنابراین این کار را برای آنها آسان کنید. یک دکمه "ثبت نام در اینجا" یا "خرید بلیط" پررنگ ایجاد کنید.

طراحی سایت کنفرانس و همایش همراه تصاویری سرگرم کننده: چیزی که در همه طرح های وب کنفرانس که انتخاب کردیم نمایان است ، تصاویری جالب ، منحصر به فرد و سرگرم کننده است. از تصاویر بصری برای جلب توجه بازدیدکنندگان خود استفاده کنید و از طریق تصاویر در مورد رویداد خود صحبت کنید.

با افزودن ویژگی شمارش معکوس ، فشار زمان ایجاد کنید: ، شمارش معکوس برای رویداد چیزی است که نباید هرگز از آن غافل بود ، تعداد روزها ، ساعت ها یا دقیقه هایی را که بازدیدکنندگان برای ثبت نام در رویداد باقی مانده اند نشان می دهد. این یک روش فوق العاده برای ایجاد شتاب و تشویق بازدیدکنندگان به ثبت نام فوری است ، در غیر این صورت خطر از دست دادن آنها برای شما وجود دارد.

ویژگی های طراحی سایت کنفرانس و همایش

رنگ بندی : رنگ فاکتور مهمی است که هنگام طراحی هر صفحه وب باید در نظر گرفته شود و صفحه اصلی جشنواره طراحی برجسته را باید داشته باشد که با استفاده از رنگ های مکمل این کار امکان پذیر است.

تصویر پس زمینه مهیج: تصویر صفحه اصلی باید به گونه ای باشد که با یک نگاه ذهن و مغز افراد در سایت را درگیر کند.

قرار دادن اطلاعات با چرخ موس: طوری سایت را طراحی کنید ،که با اسکرول موس همه اطلاعات را نشان دهید.

امکانات و سرویس های ساخت وب سایت کنفرانس و همایش

طراحی صفحه ثبت نام و مدیریت ثبت نام

  • پردازش ثبت نام - وب ، تلفن ، فکس و نامه
  • دسترسی مجدد به ثبت نام آنلاین (اصلاح گزینه های ثبت نام شرکت کنندگان)
  • چندین گزینه پرداخت - چک ، نقدی
  • تأیید نامه الکترونیکی ثبت نام خودکار
  • مواد تأیید جامع شرکت کنندگان-ایمیل و وب
  • جمع آوری/آماده سازی مواد ثبت نام شرکت کنندگان

طراحی صفحه درباره نمایشگاه

در این صفحه اینکه چه چیزی قرار است در همایش بازگو شود،سرفصل ها چیست، چه کسانی قرار است سخنرانی کنند،اهداف و رویکرد نمایش را دراین صفحه همراه با تصویر جذاب و قرار دادن فیلم از همایش های قدیم را قرار می دهند.

طراحی صفحه تماس با ما

گاهی با قرار دادن همه این اطلاعات افرادی باز درباره نمایشگاه سوالاتی دارند، که نیاز هست با مسئولین برگزاری همایش ارتباط بگیرند، پس بنابراین طراحی این صفحه مهم است،تا شماره تماس و ایمیل مسئولین درون سایت قرار بگیرد.

طراحی صفحه اخبار و  بخش اخبار در صفحه اصلی

اینکه گاهی به قدری همایش شما قوی است، که ممکن است چندین خبرگزاری روی آن مانور بروند، بنابراین قراردادن اخبار آنها در صفحه اخبار برای جذب مخاطب ضرروی است، از طرفی ممکن است سخنران جدیدی را به تازگی در صفحه خود قرار داده اید، پس بهتر است آن خبر را نیز کار کنید.

طراحی صفحه راهنما و بخش راهنما در صفحه اصلی

برخی از همایش ها به این نیاز دارند، که قبل از ورود به همایش و کنفرانس، اطلاعاتی را بفرستید، اطلاعاتی شامل اینکه ، تعداد صفحات رزومه، اندازه عکس پرسنلی و قالب کلی این ها را می توان در صفحه راهنما بیابید.

طراحی سایت کنفرانس و همایش چند زبانه

از آنجا که ممکن است، سخنرانان شما به قدری قدر باشند که متقاضیانی از سایر کشورهای مجاور و کشورهای خارجی دیگر داشته باشید، پس بهتر است سایت خود را برای زبان انگلیسی و عربی طراحی کنید.

خدمات طراحی سایت

تماس با ایده پو
021 - 91 00 18 60
نظرات کاربران