طراحی حرفه ای سایت در تهران

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانشگاهی فرصتهای بی پایان را برای دانشگاهها و موسسات آموزشی ارائه می دهد ،داشتن سایت شخصی به موسسات این اجازه  را می دهد که صفحات اصلی متناسب با اهداف خود را تولید کنند و در عین حال انسجام کلی نام دانشگاه را حفظ کنند. ... هدف هر وب سایت دانشگاهی باید ارائه اطلاعات در قالب واضح و قابل دسترسی باشد و بهترین تجربه کاربر ممکن را ارتقا دهد.

طراحی پورتال دانشگاهی دانشگاه شما همچنین باید دارای قابلیت ها و اطلاعاتی باشد که برای افراد مختلف جامعه هدف جذاب باشد: کسانی مثل دانشجویان که قصد ورود به دانشگاه شما را دارند، فارغ التحصیلان ، و دانشجویان حال حاضر، این همان جامعه هدف می باشد.

سایت دانشگاه شما یکی از مهمترین سرمایه گذاری هایی است که در زمینه بازاریابی آموزش عالی انجام می دهید. اگرچه این یک کار و ساخت سایت در گوگل  یک فرآیند ساده نیست ، اما اگر از رویکردی استراتژیک استفاده کنید ، می توانید یک وب سایت موثر ایجاد کنید. برای دستیابی به بالاترین سطح جذابیت و قابلیت بهتر است برخی نکات را بررسی کنید.

طراحی سایت دانشگاهی برای دانشجویان و اساتید بهینه باشد.

طراحی وب سایت دانشگاهی اغلب پیچیده است .پورتال دانشگاهی خوب طراحی شده نه تنها بازدیدکنندگان بیشتری را جذب می کند ، بلکه آنها را برای مدت بیشتری در سایت نگه می دارد و آنها را تشویق می کند تا بیشتر با دانشگاه شما ارتباط برقرار کنند.

هدف از طراحی سایت دانشگاهی ،باید این گونه باشد که تمام کارهایی که در دانشگاه بطور فیزیکی انجام بشود،همه آنها نیز در بستر وب قرار گیرد، باتوجه به استقبال روز افزون تدریس آنلاین بهتر است که سایت دانشگاهی قابلیت ارائه آموزش آنلاین را داشته باشد.متاسفانه بیشتر سایت های دانشگاهی از این ویژگی برخوردار نیستند، و کلاسهای خود را در نرم افزارهایی مثل واتس آپ و تلگرام برگزار می کنند.

پورتال دانشگاهی راهی برای ارتباط گرفتن دانشجو و استاد می باشد، بدون مزاحم شدن به تلفن های شخصی از طریق ایمیل دانشگاه ارتباط بگیرند ،و پروژههای خود را ارائه دهند.همچنین تمام اطلاع رسانی ها دانشگاه را می توان در سایت و پورتال دانشگاه یافت. اطلاعاتی مثل شرایط انتخاب واحد،میزان واحد ارائه شده و اساتید، را براحتی می توان در سایت یافت. پس ساخت سایت دانشگاهی در گوگل لازمه دانشگاه است.

بطور کلی می توان درس های ارائه شده در دانشگاه را هم در فضای فیزیکی و هم در بستر آنلاین برگزار نمود. همچنین این امکان وجود دارد،دانشجویان بطور آنلاین امتحان خود را ارائه دهند. براحتی می توان برای اساتید بدون مزاحمت ایمیل زد و درخواست خود را به آنها ارائه داد.

طراحی ریسپانسیو سایت دانشگاهی

هنگام طراحی وب سایت دانشگاه خود به مخاطبان مورد نظر خود فکر کنید. چگونه به وب سایت شما دسترسی پیدا می کنند؟ برخی احتمالاً از کامپیوترها و لپ تاپ استفاده می کنند ، اما بخش بزرگی از آنها در تبلت ، تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های تلفن همراه خود نیز سایت دانشگاه را باز می کنند. در نتیجه ، شما به یک وب سایت که برای موبایل بهینه شده باشد نیاز دارید.

طراحی ریسپانسیو بر اساس اندازه صفحه نمایش کاربر تنظیم می شود. به عبارت دیگر ، هنگامی که افراد از سایت شما بازدید می کنند ، عناصر سایت - شامل تصاویر ، متن و موارد دیگر - همه به درستی روی صفحه چیده شده اند.پس این نیازمند دقت بالایی است که طراح سایت حرفه ای از آن بهره می برد.

علاوه بر این ، طراحی واکنش گرا می تواند به رتبه سایت شما در موتورهای جستجو کمک کند. الگوریتم جستجوی جدید گوگل اولویت را به وب سایت هایی می دهد که برای موبایل مناسب هستند. SEO شما (بهینه سازی موتور جستجو) بهبود می یابد .

سایت دانشگاهی به مثابه یک سایت برای همه

طراحی سایت دانشگاهی یک دانشگاه فرصت های بی پایان را ارائه می دهد که به موسسات اجازه می دهد صفحات مخصوص خود را تولید کنند و در عین حال انسجام کلی خود را حفظ کنند. صفحات اصلی جداگانه ای می تواند برای اساتید و دانشجویان مختلف ایجاد شود .

هدف هر وب سایت دانشگاهی باید ارائه اطلاعات در قالب واضح و قابل دسترس باشد و بهترین تجربه کاربر ممکن را ارتقا دهد.

چرا طراحی سایت دانشگاهی مهم است؟

استفاده از وب سایت های آموزشی بسیار مهم است زیرا مطمئن هستید که اطلاعات ارائه شده معتبر است. معمولاً این وب سایت ها دارای ویراستاران بسیار حرفه ای هستند که اطلاعات معتبری را ارائه می دهند و منابع معتبری را ذکر می کنند. با خواندن و تجزیه و تحلیل آزمایش های ارائه شده می توانید مهارت های تفکر انتقادی خود را تقویت کنید.

وب سایت دانشگاه باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

عناوین بخش های تمیز و مرتب ، منو سایت با مشخصات کم و چیدمان صفحات ثابت می تواند به بازدیدکنندگان در جهت یابی محتوا سایت دانشگاهی کمک کند. اطمینان حاصل کنید که سرفصل های صفحه شما به نحوی برجسته هستند - مانند رنگ یا اندازه فونت - تا خوانندگان هدف اصلی صفحه را درک کنند.پس طراحی از المان های دانشگاه می باشد. دقت کنید دانشگاه شما در چه شهری است، از المان های تاریخی آن استفاده کنید.

 • طراحی صفحه درباره دانشگاه
 • طراحی چارت سازمانی دانشگاه
 • طراحی قسمت تماس با دانشگاه
 • طراحی صفحه اعلانات
 • طراحی صفحه تقویم آموزشی
 • طراحی قسمت انتخاب رشته
 • طراحی بخش ثبت نام دانشجویان جدیدالورود
 • قسمت ورود دانشجویان،کارمندان و اساتید
 • وصل شدن به درگاه پرداخت برای هزینه دانشگاه
 • طراحی صفحه اخبار
 • طراحی صفحه مقالات
 • طراحی آرشیو پایان نامه

مزایای طراحی سایت و طراحی پورتال دانشگاهی چیست؟

محتوای قابل تنظیم وسفارشی برای سایت دانشگاه

طبق تحقیقات اخیر شرکت های طراحی سایت  بسیاری می توانند محتوای مورد نیاز کالج را در وب سایت خود سفارشی کنند. محتوای قابل سفارشی کردن راهی عالی برای تازه سازی تصویر دانشگاه و جذابیت بیشتر وب سایت قدیمی آن است.در ضمن چون صفحات دانشگاه همیشه مورد بازدید می باشد بهتر است که ظاهر آن زیبا باشد.

ایجاد حساب و پروفایل دانشجویی یا کاربری

این پنل کاربری این اجازه را به سایت دانشگاه بدهد که مخاطبان خود را آنالیز کند.که تحت عنوان"شخصی سازی مجموعه کاربر" شناخته می شود و راهی عالی برای تشخیص اینکه آیا بازدیدکنندگان وب سایت آنلاین تازه وارد هستند ، یا دانشجویان کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، و یا کارمندان دانشگاه هستند.

خدمات طراحی سایت

تماس با ایده پو
021 - 91 00 18 60
نظرات کاربران